Zamknij
REKLAMA

Sopot: Polsat SuperHit Festiwal wraca w doskonałym stylu!

15:21, 04.06.2021 | P.S
Skomentuj Beata Kozidrak. Fot. Tomek Kamiński
REKLAMA

Pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal odbędzie się 25 i 26 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie. Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najśmieszniejsze skecze.

Na jednej scenie: sanah, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee. Wśród gwiazd kabaretu między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. To właśnie oni, na żywo, z Sopotu zapewnią dwa wieczory pełne energetycznej muzyki, niezapomnianych emocji oraz solidną porcję zdrowego, dobrego humoru!

Każdego roku, w ostatni weekend maja, Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie otwierał letni sezon muzyczny. W tym roku niemal do samego końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony. Ale udało się – Polsat SuperHit Festiwal powraca i będzie pierwszym sopockim telewizyjnym festiwalem w Polsce.

Polsat SuperHit Festiwal – na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie, prosto z Sopotu

– Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści. I udało się – mówi Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Polsatu. – Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje z solowych płyt Beaty. A potem proponujemy Sopocki Hit Kabaretowy z udziałem najlepszych kabaretów takich jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak a całość poprowadzi Piotr Bałtroczyk. To artyści, którzy gwarantują ogromną dawkę, jakże potrzebnego nam w czasie pandemii, humoru. Drugi dzień to wyłącznie przeboje tych, którzy zdobywali na tej scenie Bursztynowe Słowiki, sprzedali najwięcej płyt oraz których utwory były najczęściej grane w radiu. Wystąpią także gwiazdy, które ze względu na 60. rocznicę sopockich festiwali mają z tym miejscem specjalne wspomnienia. Udało nam się zaprosić na festiwal naprawdę elektryzujących publiczność artystów: sanah, Pawła Domagałę, Viki Gabor, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Korteza i wiele, wiele innych muzycznych gwiazd. Zapewniam Państwa, że zgromadzenie tylu znakomitych muzyków nie było łatwe – po półtorarocznej przerwie worek z koncertami wprost się rozsypał – zdradza kulisy Festiwalu dyrektor Nina Terentiew.

– Cieszę się, że Opera Leśna znowu wypełni się ludźmi – mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. – Tym bardziej, że w tym roku świętujemy 120-lecie miasta oraz 60-lecie sopockich festiwali! Opera Leśna ma bogatą historię festiwalową i jest niezwykle lubiana przez widzów. Artyści, mieszkańcy i nasi goście – wszyscy długo czekaliśmy na prawdziwe spotkanie, a nie tylko na kulturę online. Polsat to sprawdzony partner dobrych wydarzeń, nasza współpraca przy organizacji festiwalu trwa od 2003 roku i jestem przekonany, że jeszcze wiele lat wspólnych przedsięwzięć przed nami. Z radością zapraszam do Sopotu!

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Program Polsat SuperHit Festiwal 2021 – kogo zobaczymy na sopockiej scenie

Piątek, 25 czerwca

 • „Płynie w nas gorąca krew” - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm
 • Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” – a w nim:
  - Kabaret Moralnego Niepokoju,
  - Kabaret Młodych Panów,
  - Jerzy Kryszak,
  - Ani Mru Mru,
  - Smile,
  - Kałasznikoff,
  - Czesuaf,
  - Grupa MoCarta.

Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi Piotr Bałtroczyk a o oprawę muzyczną zadba Torres Brothers.

Sobota, 26 czerwca

 • Enej – „10. lat od wygranej w Must Be The Music”
 • Koncert „Najlepsi z Najlepszych” – a w nim:
  - sanah
  - Sławomir
  - Michał Szpak
  - Doda
  - Pectus
  - Andrzej Piaseczny
  - Paweł Domagała
  - Golec uOrkiestra
  - Gromee
  - Viki Gabor
  - Kayah
  - IRA
  - Kortez
  - Justyna Steczkowska

Sprzedaż biletów i organizacja Festiwalu

Do sprzedaży trafi 50% miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych (posiadających odpowiedni dokument potwierdzający szczepienie). Weryfikacja osób zaszczepionych będzie się odbywać przed wejściem do Opery Leśnej, na podstawie obowiązującego zaświadczenia w formie wydruku lub aktywnego kodu QR w aplikacji mobilnej. W trakcie trwania Festiwalu zostaną zachowane wszystkie wymagane zabezpieczenia zgodnie z wydanym rozporządzeniem. Uwaga! Osoby posiadające wcześniej zakupione bilety, będą miały możliwość wyboru nowych miejsc przed oficjalnym startem sprzedaży.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kk

0 0

Siara. 14:00, 05.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%