Zamknij
REKLAMA

Ruszył ostatni etap przebudowy alei Niepodległości w Sopocie

10:20, 05.12.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

Rozpoczęła się realizacja ostatniego  etapu przebudowy skrzyżowania al. Niepodległości z ulicami Wejherowską, Malczewskiego i Armii Krajowej. W związku z tym, 4 grudnia, o godzinie 6:00, zmieniona została czasowa organizacja ruchu na odcinku al. Niepodległości między ul. Wejherowską a ul. Armii Krajowej.

Na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Malczewskiego uruchomiono sygnalizację świetlną i został otwarty ruch dla wszystkich możliwych relacji. Otwarta została również łącznica na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Wejherowską (przejazd pod wiaduktem wzdłuż torów kolejowych), co przywróciło docelową organizację ruchu w kierunku Kamiennego Potoku i Brodwina. Na al. Niepodległości ruch w kierunku Gdańska oraz w kierunku Gdyni odbywa się po dwóch pasach, z wyjątkiem odcinka jezdni aktualnie przebudowywanego, tj. prawy pas jezdni w kierunku Gdańska na odcinku około 200 m, zaczynając od zatoki autobusowej przy ul. Wejherowskiej. Wyjazd z ul. Wejherowskiej w al. Niepodległości w kierunku Gdańska pozostaje otwarty dla ruchu.

Opisana czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez około miesiąc. W związku z trwającą przebudową Urząd Miasta prosi mieszkańców Sopotu i turystów o wyrozumiałość, zachowanie ostrożności i dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu w tym rejonie.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA