Zamknij
REKLAMA

Sopot: znamy datę ponownego otwarcia Biedronki na Kamiennym Potoku. Sklep planuje akcję promocyjną

19:45, 26.11.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

W Biedronce przy ulicy Wejherowskiej 35 trwają prace remontowe. Market zostanie dostosowany do standardów aktualnie obowiązujących w sieci. Zostaną wydzielone m.in. nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami.

Jak informuje popularna sieć, market Biedronka na Kamiennym Potoku zostanie otwarty 3 grudnia. Z tej okazji klienci mogą spodziewać się dodatkowych akcji promocyjnych. 

Już w październiku o remoncie sklepu opowiedziała nam Beata Cierlińska-Niedbała, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialna m.in. za sklepy w Sopocie.

W sklepie przy ulicy Wejherowskiej 35 w Sopocie trwają prace remontowe. Ich celem będzie podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardów aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka. W sklepie zostaną wydzielone nowe, wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Zamontowane zostaną również nowe rozwiązania ekologiczne: oszczędzające energię oświetlenie LED oraz chłodnie obsługiwane gazem CO2. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Zakończenie prac modernizacyjnych zaplanowane jest pod koniec listopada br. Zapraszamy klientów do pobliskich sklepów sieci Biedronka w Sopocie przy al. Niepodległości 813-815 oraz przy al. Niepodległości 691.

W okolicy remontowany jest również market Merkus. Zakończenie remontu planowane jest w połowie grudnia.

[ZT]6573[/ZT] 

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

kk

1 0

no i ok...bo syf był tam straszny. 11:28, 27.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RicRic

0 0

Panie Głąbie Redaktorze: to kiedy koniec remontu Biedronki w Kamiennym Potoku ??????? 20:12, 03.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PWNPWN

0 0

"Z nazwami dzielnic zasadniczo łączymy przyimek na, wyjątkiem są przede wszystkim te dzielnice, które powstały z przyłączenia do miasta dawnych wsi. Kiedyś mówiono w Mokotowie, dziś tylko na Mokotowie. Wciąż mówimy w Wilanowie, ale niewykluczone, że gdy powstanie tu więcej domów, zaczniemy mówić na Wilanowie. Czasem łączliwość nazw dzielnic z przyimkami wydaje się kapryśna. Dawne w Ursynowie ustąpiło miejsca nowemu na Ursynowie, nieco dalej położony Natolin wciąż preferuje sąsiedztwo przyimka w, ale jeszcze dalej położone Kabaty wolą towarzystwo przyimka na (może dla odróżnienia od pobliskiej wsi Kabaty). Tak więc jadąc metrem ze śródmieścia Warszawy, znajdujemy się kolejno na Mokotowie, na Ursynowie, w Natolinie i na Kabatach".

- M. Bańko

Zasadniczo obie formy są poprawne. Zarówno "w", jak i "na" jest w użyciu, choć mogą różnić się frekwencją. Formę "na" znajdziemy w tekstach m.in. Trojmiasto.pl, Gazety Wyborczej, portalu Gazeta.pl czy serwisu eGospodarka.pl. Co więcej forma ta często pojawia się także w mowie. 11:30, 04.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA