Zamknij
REKLAMA

Akcja "ZNICZ 2020" w Sopocie! Zmiany w organizacji ruchu

08:03, 30.10.2020 | P.S
Skomentuj esopot.pl
REKLAMA

Sopoccy policjanci przypominają, że w najbliższych dniach należy spodziewać się zmian w organizacji ruchu drogowego w pobliżu cmentarzy. Udając się na groby bliskich z pewnością napotkamy policjantów, którzy w tym szczególnym okresie będą dbać o nasze bezpieczeństwo. Aby skrócić czas oczekiwania w korkach oraz bezpiecznie dojechać do celu warto już teraz zapoznać się z wprowadzonymi zmianami w pobliżu sopockich cmentarzy.

W dniach 30 października – 2 listopada będzie trwała policyjna akcja „ZNICZ 2020”. Jak co roku na drogach i w rejonie sopockich cmentarzy pojawi się więcej patroli drogówki, których głównym zadaniem będzie zapewnienie bezpiecznego dojazdu i powrotu z miejsc spoczynku bliskich. Nastąpi też zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy. Apelujemy o bezwzględne stosowanie się do wydawanych przez funkcjonariuszy poleceń oraz zwrócenie szczególnej uwagi na pieszych.

Zmiany organizacji ruchu obowiązują w dniach 31.10 – 01.11.2020 r. (do godzin wieczornych)

  • na ul. Malczewskiego ruch jednokierunkowy na odcinku od Alei Niepodległości do ul. Kolberga
  • ul. Księżycowa – jeden kierunek od ul. Malczewskiego do ul. 23 Marca
  • ul. Okrężna – jeden kierunek w stronę ul. 23 Marca
  • ul. Słoneczna – jeden kierunek w stronę ul. Okrężnej

Oprócz zmian w organizacji ruchu należy spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych. Podczas działań policjanci zwrócą szczególną uwagę na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz prędkość. Pamiętajmy również o tym, aby zabezpieczyć przed złodziejami pozostawione w tym czasie domy i mieszkania. Nie zapominajmy również o własnym bezpieczeństwie w pobliżu cmentarzy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie kierowania pojazdem, czy spaceru na cmentarze.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA