Zamknij
REKLAMA

To była jedna z największych sopockich inwestycji! Prezes NDI SA przypomina o kulisach budowy Centrum Haffnera [VIDEO]

18:30, 16.10.2020 | P.S
Skomentuj Fot. Youtube - wojtek k
REKLAMA

Inwestycja związana z budową Centrum Haffnera była z pewnością jednym z największych przedsięwzięć ostatnich kilkunastu lat. Zespół obiektów został wybudowany przez spółkę utworzoną przez bank PKO BP - Centrum Haffnera, miasto Sopot oraz NDI SA, dewelopera odpowiedzialnego za przedsięwzięcie. Dziś projekt stanowi jeden ze sztandarowych przykładów współpracy inwestycyjnej samorządów z sektorem prywatnym.

O rewitalizacji centrum Sopotu sprzed przeszło 11 lat zdecydowała się szerzej opowiedzieć Małgorzata Winiarek-Gajewska – Prezes Zarządu NDI S.A. Choć budowa Centrum Haffnera spotkała się z różnym odbiorem ze strony mieszkańców, a niekiedy także z ostrą krytyką, dziś stanowi ona inspirację dla samorządowców z całego kraju.

Jak wyglądała realizacja inwestycji z punktu widzenia dewelopera? Co obejmowały działania zmierzające do powstanie nowoczesnego kompleksu budynków w samym centrum Sopotu? O tym możemy się przekonać, zapoznając się z materiałem opublikowanym w serwisie YouTube na kanale Związku Miast Polskich.

[ZT]6167[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA