Na to widowisko wielu mieszkańców Sopotu czekało od dawna. "Raz, jeszcze raz" w reżyserii Krzysztofa Zbieranka i Pawła Czarzastego już w ten piątek trafi na ekrany kin. Wczoraj po godzinie dziewiętnastej za zamkniętymi drzwiami Gdyńskiego Centrum Filmowego odbyła się prapremiera, podczas której produkcję zaprezentowano m.in. przedstawicielom mediów.
O przygotowaniach do pokazu wcześniej opowiadał w mediach społecznościowych Paweł Czarzasty, jeden z reżyserów filmu. Sopocianin na co dzień związany z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku nie krył podekscytowania zbliżającą się premierą.
Projekcji towarzyszyła rozmowa z reżyserami oraz członkami obsady filmowej. Twórcy opowiadali m.in. o niezależnym charakterze produkcji, przebiegu procesu twórczego oraz o tym, dlaczego tak ważne było dla nich osadzenie akcji na terenie Sopotu. Trójmiejskie akcenty nie kończą się jednak wyłącznie na sopockich uliczkach, plaży i innych ciekawych plenerach. Na ekranie zobaczymy bowiem całą plejadę aktorów i epizodystów z Trójmiasta. Nie zabrakło również gwiazd największego formatu.
W prace przy filmie zaangażowały się takie aktorki jak Joanna Moro, Katarzyna Figura czy Aleksandra Szwed, dla której będzie to debiut w pełnometrażowej produkcji kinowej. Po raz pierwszy na wielkim ekranie zobaczymy także Monikę Miller, wnuczkę Leszka Millera. Oprócz tego "Raz, jeszcze raz" to film, w którym zaprezentowano wyraziste role męskie. W filmowe postaci wcielą się również Bartłomiej Kasprzykowski, Wojciech Błach, Arkadiusz Janiczek, Jacek Fedorowicz, Bartosz Żukowski i Daniel Olbrychski.
Film zagości na ekranach całej sieci Cinema City oraz w wybranych kinach sieci Helios (w tym we wszystkich w Trójmieście). Dodatkowo "Raz, jeszcze raz" będzie można obejrzeć również w kinach studyjnych oraz w sopockim Multikinie.
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=OlGTY7-6C7M"}
::news{"type":"see-also","item":"5849"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu esopot.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sopot: rowerzysto, miej się na baczności!
Strach isc teraz na rower ...
///
17:38, 2026-04-26
Czy kino wróci do Sopotu? Jednogłośna decyzja radnych
Było kino Polonia był Bałtyk i komu to przeszkadzało ? Ok , w Bałtyku jest scena kameralna Teatru Wybrzeże - ciekawe jak długo jeszcze, ale pier#ny szwabski rossmann w Polonii ? To tylko kudłaty z kumplami potrafił wymyślić. Dzięki Bogu że już od kilku lat nie mieszkam w tym syfie jakim stał się Sopot, a może już zoppot ?
Dale B. Cooper
11:41, 2026-04-26
Ile zapłacimy za parkowanie w Sopocie?
drożej niż w Niemczech
jameson
21:27, 2026-04-25
Awantura o pomnik Paula Puchmüllera
Pis to stan umysłu. Czepiają sie dla zasady.
M
18:39, 2026-04-25