Zamknij
REKLAMA

J. Karnowski i M. Czarzyńska-Jachim - "Odpowiedzialne finanse w dobie kryzysu". Zbliża się X. Europejski Kongres Finansowy w Sopocie

17:43, 18.09.2020 | P.S
Skomentuj Fot. mat. pras.
REKLAMA

W dniach 12-14 października w hotelu Sheraton odbędzie się X. Europejski Kongres Finansowy. Jak zapewniają organizatorzy jubileuszowa edycja zostanie uzupełniona o najlepsze rozwiązania wypracowane w ramach czerwcowego EKF Online. Tegoroczna edycja będzie poświęcona zagadnieniom "Odpowiedzialnych finansów w obliczu kryzysu".

W ramach wydarzeń poprzedzających właściwą konferencję przewidziano m.in. cykl dyskusji "Kwadrans z EKF". Wśród zaproszonych gości znaleźli się sopoccy samorządowcy. Rozmowy przeprowadza Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego Dziennika Gazety Prawnej.

Z dyskusją przeprowadzoną 1 września br. z udziałem prezydenta Sopotu można zapoznać się poniżej.

W ramach "Kwadransu z EKF" wystąpi również Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent naszego miasta. Transmisja będzie dostępna już w najbliższy wtorek od godziny 13.

- Kwadrans z EKF to cykl rozmów o „Odpowiedzialnych finansach w obliczu kryzysu”. Co tydzień w czwartek na platformach Youtube oraz sli.do odbywają się spotkania online, w ramach których korzystamy z wiedzy i kompetencji współpracujących z Kongresem ekspertów. Rozmawiamy o działaniach mających na celu zniwelowanie skutków kryzysu COVID-19 w perspektywie średniookresowej (2-3 letniej). Podczas transmisji live zapraszamy do zadawania pytań gościom spotkania - informują organizatorzy.

[ZT]5897[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA