Zamknij
REKLAMA

Kto zajmuje się dziećmi Tymona Tymańskiego? Była żona muzyka z Trójmiasta szczerze o życiu po rozwodzie [VIDEO]

09:50, 20.05.2020 | J.F
Skomentuj
Maria Natalia Tymańska/ instagram
REKLAMA

Tymon Tymański - znany i budzący wiele kontrowersji muzyk. Urodził się 30 września 1968 w Gdańsku, wychował się na osiedlu nauczycielskim we Wrzeszczu. Związany z trójmiejskim środowiskiem artystycznym. Wokalista, kompozytor, instrumentalista. Zdeklarowany buddysta zen. 

Związki z kobietami 

Tymon Tymański uchodzi za kobieciarza. Jego liczne związki zaowocowały dość licznym potomstwem. Pierwszy syn Tymona pojawił się na świecie, gdy muzyk miał 23 lata, w wyniku romansu ze Szwajcarką - Simone. Drugi syn Tymańskiego, Kosma urodził się podczas trwania małżeństwa z Martą Handschke. 

Tymański po rozwodach wciąż budził zainteresowanie młodszych kobiet i tak związał się z Sara Brylewską, która wówczas miała 15 lat. Po 8 latach związek się rozpadł i Tymon zapałał uczuciem do koleżanki Sary - Marii Bros. 

W maju 2013 roku para wzięła kameralny ślub. Trzy miesiące później na świat przyszedł ich syn Teo, a w 2015 roku na świat przyszła ich córka Luna. Niestety, zdrady Tymona, do których przyznał się m.in. na łamach gazety "Fakt" sprawiły, że związek zakończył się rozwodem w 2019r.

Lekcja życia

Maria Tymańska, mama Teo i Luny, nie załamała się po rozpadzie związku. O tym, jak sobie poradziła, co jest ważne dla kobiety w tak trudnym czasie i jak dogadać się z byłym partnerem - opowiada w wywiadzie online z Maliną Błańską, dostępnym na YT.

Kochani!

Zastanawiacie się, jaka kobieta dobrowolnie decyduje się nie widzieć swoich dzieci przez pół roku w roku? Ta ja Wam powiem jaka: bardzo mądra i dbająca o swoje dzieci, tak jak Maria Tymańska, była żona Tymona Tymańskiego, która po rozwodzie postawiła na opiekę naprzemienną.

Zapraszam do oglądania i komentowania! Malina Błańska

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz