Zamknij
REKLAMA

Oszustwo na BLIK i wypłata gotówki w Sopocie. Rozpoznajesz go? Powiadom policję

19:03, 24.03.2020 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Od lutego br. sopoccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą czynności w sprawie oszustwa metodą na BLIK-a. O sprawie zostali powiadomieni policjanci z Mławy, którzy ustalili, że do zdarzenia doszło we wrześniu 2019 roku. Sprawca przejął konto młodej kobiety na portalu społecznościowym i za pośrednictwem komunikatora nawiązał kontakt z jej 23-letnią znajomą, prosząc o kody BLIK celem zapłaty za zamówienie. 23-latka przekazała dwa kody BLIK, dzięki którym oszust z bankomatu na terenie Sopotu wypłacił pieniądze w kwocie 2000 zł.

 
Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

  • Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58 52-16-237 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl

inf. i materiały: KM Policji w Sopocie 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA