Zamknij
REKLAMA

Spacer z Kasią Tusk czy kolacja we dwoje? Sopockie aukcje WOŚP wciąż trwają!

15:38, 14.01.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

10 tysięcy złotych należało zapłacić w poniedziałkowe popołudnie, by znaleźć się na pierwszym miejscu licytujących pobyt w Sopocie od Kasi Tusk. Choć 28. Finał WOŚP za nami, niektóre aukcje wciąż trwają. Co jeszcze możemy wylicytować?

Choć ta aukcja już się zakończyła, trzeba przyznać, że zawładnęła ogólnopolskimi mediami. 2050 zł – tyle musiał wpłacić na konto WOŚP szczęśliwy nabywca minifigurki LEGO Olgi Tokarczuk, którą stworzył Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018, na co dzień pracujący w II LO w Sopocie. 

Jeszcze 6 dni licytować można złoty zegarek OMEGA, wystawiony przez sopocki sklep z antykami. W poniedziałek jego wartość na licytacji przekroczyła 15 000 złotych. Drugie miejsce na podium zajęła Kasia Tusk i jej propozycja pobytu w Sopocie. W poniedziałkowe popołudnie, wartość aukcji dobijała do 10 000 złotych. Ta licytacja potrwa zdecydowanie dłużej, bo do końca stycznia.

Spółka Hala Gdańsk-Sopot, czyli operator ERGO ARENY, przekazała na licytację koszulkę byłego reprezentanta Trefla Sopot – Adama Waczyńskiego. Za strój kapitana reprezentacji Polski trzeba zapłacić ponad 1000 złotych. Na podobnej kwocie zatrzymała się licytacja VIP pobytu dla dwóch osób w apartamencie od Mała Anglia Boutique Apartments & SPA.

Wciąż wylicytować można także rejsy po Zatoce Gdańskiej, kolację walentynkową w Hotelu Sopot, miniaturową mapę Sopotu oraz gadżety i specjalne miejsca na meczach Trefla Sopot. Wszyscy chętni muszą się pospieszyć. Większość licytacji zakończy się w tym tygodniu.

Trwające aukcje: 

  1. Złoty zegarek OMEGA 
  2. Pobyt w Sopocie od Kasi Tusk
  3. Koszulka Adama Waczyńskiego
  4. Pobyt w apartamencie od Mała Anglia Boutique Apartments & SPA
  5. Rejsy po Zatoce Gdańskiej
  6. Kolacja walentynkowa w Hotelu Sopot 
  7. Miniaturowa mapa Sopotu
  8. Derbowe miejsce w sercu emocji! // Trefl Sopot
  9. Mistrzowskie miejsce w sercu emocji! / Trefl Sopot
(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA