Zamknij
REKLAMA

Studio Piosenki "METRO" Janusza Józefowicza w Sopocie! Pierwsze przesłuchanie rekrutacyjne!

19:11, 18.10.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa przez ponad 30 lat pracy nad problemami wokalno-aktorskimi, z jakimi borykają się wszyscy artyści sceny muzycznej, wypracowali unikalną metodę, której zastosowanie wykształciło całą plejadę gwiazd.

Na deskach teatru Studio Buffo, ale także w wielkich musicalowych produkcjach stworzonych przez tych twórców, wychowały się całe pokolenia artystów, których spotkać można na scenach i estradach całego kraju.Teraz tę metodę chcą rozpowszechniać w sieci oddziałów Studia Piosenki Metro. 

Już w grudniu br. w  Sopocie rozpocznie działalność jeden z oddziałów Studio Piosenki "Metro". Pierwsze przesłuchanie rekrutacyjne odbędzie się 19 października o godz. 10 w Szkole Podstawowej nr 1 w Sopocie, kolejne zaplanowane jest na 23 listopada. Zajęcia będą prowadzone odpłatnie.

Udział mogą wziąć dzieci, młodzież oraz dorośli.

Zapisów można dokonywać telefonicznie, dzwoniąc pod nr 663 553 510, mailowo, pisząc na adres metrosopot@gmail.com oraz poprzez oficjalną stronę na Facebooku.

W Sopocie Studio Piosenki będzie prowadziła Aleksandra Skrok-Paszkiewicz, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studio będzie działało pod auspicjami Teatru Studio Buffo, dlatego słuchacze Studio Piosenki "Metro" mogą korzystać ze szczególnych przywilejów w obszarze wszystkich aktywności Studio Buffo, m.in. uczestniczyć w próbach wystawianych w Teatrze Studio Buffo spektakli, spotkać się z realizatorami, aktorami, muzykami, podejrzeć "życie teatru" z niedostępnej dla szerokiej publiczności strony.
Mają także dostęp do specjalnie przygotowanego dla Studia Piosenki Metro repertuaru opartego na najbardziej wartościowej literaturze muzycznej zarówno z zakresu polskiego teatru muzycznego jak i piosenki.

Wybrani przez pedagogów uczniowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w cyklicznie organizowanych przeglądach i koncertach. Szczególną ich forma będą konkursowe przesłuchania, na których jury przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia.
 


materiały prasowe

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz