Zamknij
REKLAMA

Susz, amfetamina i MDMA - Białorusin zatrzymany w Sopocie

16:53, 10.10.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

W miniony wtorek policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku patrolowali ulice Sopotu. Około godz. 15.00 na chodniku wzdłuż Alei Niepodległości funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który tańczył na chodniku, co chwilę zatrzymywał się i nerwowo rozglądał się na wszystkie strony. Gdy podeszli do niego, zaczął się też wyraźnie denerwować. W trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał się, że ma przy sobie narkotyki, a następnie wyjął i przekazał im zawiniątka z suszem, amfetaminą i tabletkami zawierającymi MDMA.

24-letni obywatel Białorusi natychmiast został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W wyniku dalszych działań sopoccy policjanci skontaktowali się ze strażnikami granicznymi i ustalili, że 24-latek obecnie przebywa nielegalnie na terytorium Polski.

Wczoraj na podstawie opinii biegłego sprawca usłyszał zarzut posiadania ponad 20 porcji narkotyków w postaci suszu konopi, amfetaminy i MDMA. Mężczyzna przyznał się do tego zarzutu, złożył wyjaśnienia i chce dobrowolnie poddać się karze zaproponowanej przez prokuratora. Po zakończeniu czynności sprawca został przekazany funkcjonariuszom Straży Granicznej.

Tego samego dnia inny patrol policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymał w Sopocie 18-latka, który przy sobie także miał narkotyki w postaci marihuany. Mieszkaniec Rumii został osadzony w policyjnym areszcie, a następnego dnia na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

[ZT]3035[/ZT]

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ShakShak

4 0

zalegalizować 16:22, 10.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz