Zamknij

Karol Okrasa w Sopocie, Gdańsku i na Kaszubach Południowych [WIDEO]

09:26, 11.12.2023 . Aktualizacja: 09:28, 11.12.2023
Skomentuj Fot. PomorskieTravel / YouTube Fot. PomorskieTravel / YouTube

Już jest! Trzeci odcinek z Karolem Okrasą z Kaszub, Gdańska i Sopotu! Zapraszamy na niezwykłą podróż po Pomorskim — Krainie Pięciu Żywiołów! Odcinek dostępny jest na YT Pomorskie Travel.

Karol Okrasa, jeden z najbardziej utalentowanych szefów kuchni swojego pokolenia odwiedził Pomorskie. Tematem przewodnim III odcinka są lasy i to, co mają nam do zaoferowania.

Podróż Karola Okrasy po Pomorskim to odkrywanie lokalnych produktów i prezentacja regionu jako niezwykle ciekawej krainy 5 żywiołów. Efekty zostaną ukazane w 5 odcinkach na oficjalnym kanale YouTube Pomorskie Travel oraz na stronie www.karolokrasa.pl i kanałach social mediowych fb i instagram Karola Okrasy. Emisja materiałów odbędzie się w okres jesienno-zimowy, w tym listopad, grudzień i styczeń następnego roku.

Odcinki filmowe realizowane są w ramach projektu Pomorskie Prestige, który ma na celu promocję oferty premium regionu pomorskiego, w tym kulinariów. Śledź z nami podróż kulinarną Karola Okrasy w regionie pomorskim na kanałach: FB Pomorskie Prestige, Instagram Pomorskie Prestige, YT Pomorskie Travel.

Zapraszamy również do obejrzenia 1 odcinka Z Morza oraz 2 odcinka z Jeziora.

[ZT]20242[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%