Zamknij

Wielki powrót do natury - Trendy florystyczne według sopockiego Fjoła

11:30, 19.05.2019 Aktualizacja: 08:21, 20.05.2019
Skomentuj

O najnowsze trendy florystyczne zapytaliśmy właścicieli Kwiaciarni Fjoł - znajdującej się w centrum Sopotu w zabytkowej kamienicy, przy Alei Niepodległości 787. 

Co jest teraz modne? Jakie kwiaty wybrać do bukietu?

"W tej chwili we florystyce jest wielki powrót do natury, kwiaty cięte pojawiają się w odmianach, które były popularne kiedyś, róże angielskie, piwonie, irysy, polne dodatki i kwiaty, formy bukietów i kompozycji po nurcie boho wracają, na szczęście, do formy klasycznej, o niecodziennych zestawieniach kolorów, wszystkie pastele, burgundy, brązy są teraz w bukietach poszukiwanymi."

A co z roślinami doniczkowymi? Co postawić na swoim parapecie?

"Jeżeli chodzi o rośliny doniczkowe w modzie są rośliny z parapetów naszych babć, czyli asparagusy, paprocie, maranty, monstery, palmy, filodendrony... cała masa zieleni. Rośliny o pięknych dużych liściach oraz egzotyczne rarytasy."

Każdy może zadbać o rośliny!

 "Tendencja miejskiej dżungli powoduje coraz większe zainteresowanie kwiatami. Klient nie pyta o rośliny, o które nie trzeba dbać, wręcz przeciwnie, chce mieć pełną instrukcję obsługi i wyraża chęć poświęcenia im czasu."

Konto facebook kwiaciarni FJOŁ - usługi florystyczne w Sopocie 

[ZT]1841[/ZT]

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%