Zamknij

Pomorskie posłanki z wizytą w Sopocie! "Przyjechałyśmy namawiać Was na marsz" [WIDEO]

12:00, 29.09.2023 .
Skomentuj

W czwartek, 28 września, o godz. 16.00 pomorskie posłanki Koalicji Obywatelskiej spotkały się ze swoimi wyborcami w Sopocie. Podczas wizyty w trójmiejskim kurorcie Agnieszka Pomaska, Barbara Nowak oraz Małgorzata Chmiel wraz z prezydentem Sopotu Jackiem Karnowskim zachęcały do uczestnictwa w Marszu Miliona Serc. Mowa o manifestacji zainicjowanej przez Donalda Tuska, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Warszawie. 

Marsz Miliona Serc to przedsięwzięcie, które ma zjednoczyć zwolenników opozycji w okresie poprzedzającym wybory parlamentarne. Przypomnijmy, że do urn ruszymy już 15 października i to od naszych głosów będzie zależało to, kto będzie reprezentował Polaków w Sejmie i Senacie.

O tym, że sopocianie powinni wziąć udział w Marszu Miliona Serc są przekonane pomorskie posłanki Koalicji Obywatelskiej.

"Jak wiecie w niedzielę rusza wielki marsz. Wielki marsz po zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. W wyborach, które odbędą się 15 października. My maszerujemy już od dłuższego czasu, spotykając się z Państwem w różnych częściach nie tylko Pomorza, ale i całej Polski" - mówiła Agnieszka Pomaska do osób zebranych na placu Przyjaciół Sopotu.

"Przyjechałyśmy namawiać Was na marsz, bo tak jak Trójmiasto to wspólna sprawa, wspólne rzeczy do rozwiązywania, tak i ten marsz to wielka wspólna sprawa. Bo ten marsz zmieni dynamikę kampanii! Rządzący, tak jak mówi Agnieszka Pomaska, oczywiście nas nawet nie policzą, ale my będziemy wiedzieli, jak wiele osób jest po tej dobrej stronie. (...) Bo ludzi, którzy są wolności, demokracji, Polski w Uni Europejskiej jest po prostu więcej" - przekonywała Barbara Nowacka.

"Szanowni Państwo, jesteśmy tutaj, żeby Państwa przekonać, że warto pojechać na marsz 1 października. Musimy tam być, bo musimy pokazać naszą siłę. (...) Nie pokonają nas tak nieuczciwą grą! - apelowała Małgorzata Chmiel.

Podczas spotkania z mieszkańcami głos zabrał również prezydent Sopotu, a zarazem kandydat na posła z listy Koalicji Obywatelskiej, Jacek Karnowski.

"Dzień dobry! Witam Państwa w Sopocie. Bardzo miło Was tu widzieć. Widzę, że część jest mieszkańcami, a część z poza naszego miasta. (...) Przede wszystkim i członkowie Platformy Obywatelskiej, i samorządowcy mamy bardzo pozytywny program. Program stu spraw, a właściwie stu sześciu spraw. Do tych stu spraw dochodzą jeszcze postulaty samorządowe" - przypomniał prezydent Sopotu.

Z relacją wideo z czwartkowego spotkania mogą się Państwo zapoznać poniżej.

Marsz Miliona Serc ma się rozpocząć w niedzielę 1 października o godzinie 12 na rondzie Dmowskiego w centrum Warszawy. Uczestnicy manifestacji przejdą ulicami Marszałkowską, następnie Świętokrzyską i aleją Jana Pawła II. Pochód zakończy się przy rondzie Radosława.

[ZT]18897[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

Rafał Rafał

6 1

Tłumy po prostu tłumy, dostaniecie *%#)!& 15 października, a ty Jacusiu odpowiesz prędzej czy później za wszystko zło które wyrządziłeś miastu i ludziom jesteś ?? 16:39, 29.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rafał Rafał

6 1

Tłumy po prostu tłumy 15 października dostaniecie *%#)!& a ty Jacusiu prędzej czy później odpowiesz za wszystko zło które wyrządziłeś miastu i ludziom i jesteś po prostu??? 16:41, 29.09.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KK

1 0

Jakie zło ?
Co Ty za bzdury wypisujesz trollu ? 20:53, 01.10.2023


0%