Zamknij

Jakich zmian potrzebuje Sopot? Dziś ostatni dzień głosowania w Budżecie Obywatelskim

12:00, 18.09.2023 .
Skomentuj Fot. Rafał Czajka - Esopot.pl Fot. Rafał Czajka - Esopot.pl

Poniedziałek, 18 września, to ostatni dzień głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Sopocie. Mieszkańcy kurortu wciąż mogą wyrazić swoje zdanie i wpłynąć na kształt przyszłych inwestycji i projektów w naszym mieście. To moment, w którym każdy głos ma znaczenie, a nasza społeczność może wspólnie decydować, jakie zmiany będą miały miejsce w Sopocie.

Budżet Obywatelski to inicjatywa, która od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców Sopotu. To okazja, aby mieszkańcy miasta mogli bezpośrednio wpływać na przeznaczenie środków publicznych, decydując o priorytetach inwestycyjnych. W poprzednich edycjach Budżetu Obywatelskiego pojawiły się liczne projekty, które zyskały ogromne wsparcie społeczności i zostały zrealizowane, przyczyniając się do poprawy jakości życia w naszym pięknym mieście. A na jakie projekty można głosować w tym roku?

Możliwości jest wiele, a wybór zależy tylko od naszych potrzeb i aspiracji. Przedmiotem głosowania są różnorodne projekty obejmujące m.in. inwestycje w infrastrukturę miejską, poprawę warunków życia w dzielnicach, rozwijanie działań kulturalnych i sportowych oraz wiele innych inicjatyw.

Jak oddać swój głos?

To proste! Wystarczy wejść na stronę internetową Budżetu Obywatelskiego Sopotu lub odwiedzić jeden z mobilnych punktów do głosowania, gdzie można oddać głos osobiście. W poniedziałki są to punkty zlokalizowane na Kamiennym Potoku, przy sklepie Lidl oraz na osiedlu Brodwino przy sklepie Merkus. Oba są dostępne w godz. od 16.00 do 18.00.

[ZT]18599[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

IvoIvo

2 0

Koniec polowania na mieszkańców z nagonką urzędników. 17:32, 18.09.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Uvo, Uvo idź na... Uvo, Uvo idź na...

0 0

. 12:06, 19.09.2023


reo
0%