Zamknij

Takiego centrum zdrowia w Polsce brakowało! Czego doświadczymy w Garden Clinic w Gdańsku

19:06, 12.09.2023 . Aktualizacja: 19:07, 12.09.2023
Skomentuj Garden Clinic Garden Clinic

Połączenie medycyny, fizjoterapii, medycyny estetycznej, kosmetologii, fitnessu i spa, a nawet restauracji w jednym miejscu. Garden Clinic w Gdańsku to pierwsze tak kompleksowe centrum zdrowia, nie tylko w Trójmieście, ale i w całej Polsce. W swojej działalności mocno koncentruje się na opiece zdrowotnej, a usługi opiera w pełni na zindywidualizowanym podejściu do człowieka. Czym jeszcze wyróżnia się to miejsce i kto znajdzie w nim przestrzeń dla siebie?

„Ten wyjątkowy projekt powstał po to, aby ludzie mogli podnosić jakość swojego życia. Przez ostatnie lata wielu z nas doświadczyło szeregu trudności, które miały wpływ na nasz dobrostan psychiczny i fizyczny. W odpowiedzi na to wyzwanie zdecydowaliśmy się otworzyć holistyczne i nowoczesne centrum zdrowia - Garden Clinic. Mamy nadzieję, że po wizycie u nas każdy poczuje, jak wiele pozytywnej energii daje to miejsce oraz ludzie, którzy tu pracują.”

 

Nowy wymiar siłowni i fitnessu

Świadomy, bezpieczny i komfortowy trening to widoczny priorytet dla osób dbających o gości w Garden Clinic. Skoro mowa o komforcie, warto również podkreślić naturalne elementy, które wykorzystane zostały przy aranżacji wnętrz. Dzięki wielu roślinom doniczkowym, drzewom czy mchom na ścianach, atmosfera sal treningowych jest jedyna w swoim rodzaju. Kolorem przewodnim Garden Clinic jest butelkowa zieleń, a drewniane elementy i naturalne, wiklinowe przedmioty w połączeniu z tym kolorem tworzą całość napawającą gości spokojem.

Cennym atutem tego miejsca są również nowoczesne przyrządy do ćwiczeń. Co ciekawe, jest to między innymi ekologiczny sprzęt cardio marki SportsArt, który produkuje prąd. Generują go klubowicze w trakcie treningu, którzy dodatkowo mają możliwość monitorowania ilości wyprodukowanej energii na aplikacji, aby później wymienić zdobyte punkty na nagrody w recepcji.

Oprócz tego osoby korzystające z wybranego karnetu „Więcej niż fitness” mogą również wykonać regularne badania krwi i odbyć konsultacje specjalistyczne. Co więcej, posiadacze członkostwa Premium otrzymują stałą zniżkę do restauracji Garden Food&Cafe. Oferowane usługi są dowodem na to, że aktywność fizyczna w tym miejscu odbywa się w świadomy i holistyczny sposób.

Wyjątkowe zajęcia fitness i świadomy trening personalny

Jak podkreślają twórcy tego miejsca, zajęcia grupowe odbywają się w wyjątkowo kameralnych warunkach. Na sali fitness, na której prowadzone są między innymi zajęcia jogi, pilatesu czy autorskie zajęcia „Zdrowe i silne ciało” ćwiczy maksymalnie 15 osób.

Warto również dodać, że trenerami personalnymi w Garden Clinic są osoby, które odbyły kilkudniowe szkolenie trenera medycznego, dzięki czemu są one w pełni gotowe przejąć pacjenta od fizjoterapeuty i wrócić z nim do formy sprzed kontuzji.

Garden Clinic fitness

SPA, fizjoterapia i edukacja w kierunku zdrowego stylu życia

Garden Clinic to również wyjątkowa strefa spa, w tym tepidarium, sauny i balijska strefa masażu. Jak twierdzą twórcy, obszar relaksu jest ważnym punktem w ofercie tego miejsca. Co ciekawe, goście mogą poddać się rytuałom zdrowotnym i odprężającym, takim jak terapie inhalacjami ziołowymi. Dodatkowo w strefie wellness znajdują się gabinety masażu, w których specjaliści wykonują między innymi: masaż klasyczny całego ciała, masaż twarzy Kobido czy masaż sportowy. Wyjątkową propozycją są również masaże rehabilitacyjne uzupełniające proces leczenia w ramach fizykoterapii.

Garden Clinic Spa
Niezwykle cenna w Garden Clinic jest również edukacja. Organizowane są tam często bezpłatne wydarzenia dodatkowe, takie jak: warsztaty czy spotkania edukacyjne z zakresu profilaktyki zdrowotnej, dietetyki, pielęgnacji skóry, świadomego treningu oraz relaksacyjne koncerty.

Warto obserwować ich profile społecznościowe oraz bloga, ponieważ tam również chętnie dzielą się wiedzą dotyczącą zdrowia i świadomego stylu życia. Znajdziecie tam również informacje na temat aktualnych promocji i ofert specjalnych.

Do 15 września Karnet Zdrowia #WięcejNiżFitness możecie zakupić w niższej cenie. To idealna okazja na wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej do swojego życia i rozpoczęcie swojej holistycznej przygody jako klubowicz Garden Clinic.

Garden Clinic promocja

Garden Intima – kobieca przestrzeń „Dla każdej z nas”

„Garden Clinic to od początku było miejsce, w którym dbamy o zdrowie, formę i dobre samopoczucie zarówno kobiecej, jak i męskiej części naszej społeczności. Jednak w odpowiedzi na potrzeby gości i pacjentów wciąż rozwijamy naszą ofertę medyczną dotykając obszarów, które powszechnie uważane są za tematy tabu.”

Ginekologia estetyczna i regeneracyjna

Współczesna ginekologia estetyczna i regeneracyjna oferuje coraz bardziej zaawansowane metody poprawy kondycji i wyglądu okolic intymnych. Istnieją nowoczesne i bezpieczne metody, które pomagają kobietom odzyskać satysfakcję i pewność siebie. Leczenie nietrzymania moczu oraz regeneracja, remodeling i plastyka miejsc intymnych to ważne tematy, które powinny być częściej poruszane w branży medycznej.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Bez względu na to, czy kobieta planuje ciąże, jest w ciąży, jest już mamą lub nigdy nie planuje nią być - wsparcie fizjoterapeuty uroginekologicznego ma za zadanie poprawić komfort jej życia. Terapia mięśni dna miednicy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii INDIBA może pomóc w problemach takich jak: bolesne miesiączki, rozejście mięśni prostych brzucha czy bóle kręgosłupa lub miednicy.

Kobiecy trening

Zajęcia grupowe w Garden Clinic to pełen grafik różnorodnych form aktywności fizycznej- od tych w rytmie slow (joga czy mobility&steching) po zajęcia o większej intensywności (sztangi, body shape, ABT). W ofercie można również znaleźć zajęcia dedykowane mamom - Aktywna Mama oraz nowość - Joga dla Kobiet w Ciąży.

Garden Clinic Fitness and Spa

Kobieca dietetyka

Kobiety mogą również liczyć na wsparcie z zakresu odżywiania, które dopasowane może być do cyklu menstruacyjnego i etapu życia.

„Garden Clinic to koncept, który budowaliśmy przez lata na podstawie naszych doświadczeń i obserwacji na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Wieżycy. Stworzyliśmy nowoczesną placówkę w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, chcących holistycznie zadbać o swoje zdrowie” – dodają twórcy.

[FOTORELACJA]1041[/FOTORELACJA]

Garden Clinic to bez wątpienia miejsce, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli mamy chęć zaopiekowania się sobą lub bliskimi. W rzeczywistości, w której rzadko zwracamy uwagę na własne potrzeby, a wizyty u lekarza kojarzą nam się z nieprzyjemną koniecznością, tego typu miejsca są na wagę złota. Dzięki nim, na kwestie zdrowotne zaczynamy patrzeć w zupełnie innym świetle. Takim, które przywołuje pozytywne uczucia, bo dzięki oferowanej różnorodności, gronu ekspertów, przyjaznej przestrzeni i atmosferze, można w nich łączyć przyjemne z pożytecznym.

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

olaola

0 0

oj znam znam i polecam 21:41, 12.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%