Żegluga Gdańska rozszerza swoją ofertę i zaprasza pasjonatów żeglugi oraz rowerzystów do odkrycia piękna Mierzei Wiślanej. Już w sobotę, 17 czerwca, firma uruchomiła połączenie z Gdyni na Mierzeję Wiślaną. Pasażerowie będą mieli możliwość spędzenia dwóch godzin na zwiedzaniu okolic Mierzei Wiślanej, korzystając z własnego roweru.
Podróż za każdym razem rozpoczyna się w Gdyni o godzinie 9:00, a po około trzech godzinach, o godzinie 12:00, statek dociera do kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej. Tam pasażerowie będą mieli dwie godziny na odkrywanie malowniczych okolic, poruszając się pieszo lub na rowerach. Następnie o godzinie 14:00 rozpocznie się podróż powrotna. Statek zawinie do Gdyni o godzinie 17:00.
Ważnym udogodnieniem dla podróżujących jest możliwość zabrania ze sobą roweru. To idealna okazja dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy chcą połączyć żeglugę morską z przejażdżką po okolicznych terenach i odkrywaniem nowych zakątków Mierzei Wiślanej.
Choć oferta jest atrakcyjna dla osób zainteresowanych nowo wybudowanym kanałem żeglugowym na Mierzei Wiślanej, pewne kontrowersje mogą wzbudzać ceny. Za bilet w dwie strony zapłacimy 250 złotych w przypadku taryfy normalnej i 200 złotych przy zakupie biletu ulgowego. Dla porównania, korzystając z rejsów Stena Line osoba dorosła za niewiele więcej, bo już 319 zł, może dotrzeć do Karlskrony w Szwecji.
[ZT]9285[/ZT]
O tym, jakim zainteresowaniem będzie cieszyło się nowe połączenie przekonamy się już w najbliższych dniach. Żegluga Gdańska zaplanowała rejsy w następujących dniach:
Szeroki wybór terminów ma zapewnić elastyczność i wygodę podróżującym.
Żegluga Gdańska od lat cieszy się zaufaniem pasażerów, zapewniając im bezpieczne i komfortowe podróże. Uruchomienie połączenia z kanałem żeglugowym na Mierzei Wiślanej to kolejny krok w rozszerzaniu oferty i dostarczaniu pasażerom nowych i ekscytujących doświadczeń. Ta niecodzienna opcja podróżowania na Mierzeję Wiślaną na pewno przyciągnie zarówno miłośników żeglugi, jak i rowerzystów, którzy chcą poznać uroki tego wyjątkowego regionu od strony zarówno morskiej, jak i lądowej.
[ZT]17015[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz