Zamknij

Chciał zrobić niespodziankę na Dzień Matki! Wpadł w ręce sopockiej policji

16:00, 06.06.2023 .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Wczoraj sopoccy kryminalni postanowili sprawdzić posesję na terenie ogródków działkowych w Gdańsku, gdzie mógł ukrywać się poszukiwany przez nich mężczyzna. Poszukiwanego tam nie było, ale za to na miejscu policjanci spotkali pewnego 42-latka. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że on także jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku ma do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwo znęcania się nad inną osobą.

Gdańszczanin oświadczył im, że przyjechał do Polski tydzień wcześniej chcąc zrobić niespodziankę swojej mamie z okazji Dnia Matki i wkrótce wyjeżdża. Gdy kryminalni sprawdzili go w policyjnych bazach okazało się, że jednak zostanie tu dłużej. Mężczyznę od lutego 2023 roku poszukiwali gdańscy policjanci, a zgodnie z zarządzeniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku ma on do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwo znęcania się nad inną osobą.

Zatrzymany 42-latek został doprowadzony do sopockiej komendy i osadzony w policyjnej celi. W piątek, 2 czerwca, funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewieźli go do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę blisko 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%