Zamknij

Potrzebujesz masażu, a może strzyżenia? Poznaj nowo otwarte salony Luk Luk w Sopocie

13:33, 20.01.2023 . Aktualizacja: 19:40, 20.01.2023
Skomentuj

Choć pochodzą z Ukrainy, dziś żyją i pracują w Sopocie. Dzięki wsparciu Spółdzielni Socjalnej Kooperacja Miroslava i Andrii znaleźli zatrudnienie w nowo otwartym salonie masażu. Na co dzień wspiera ich Anna, tłumaczka z Polski. W podobnej sytuacji znalazły się również Tetiena, Larysa i Liudmila. Dla nich szansą na nowy start okazała się praca w salonie fryzjersko-kosmetycznym. Oba miejsca działają w Sopocie od niespełna miesiąca, zapewniając zatrudnienie osobom z doświadczeniem migracji.

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja od grudnia realizuje projekt "Pomorskie z Ukrainą" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Ma on na celu wsparcie obywateli Ukrainy, przebywających w Sopocie w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terenie ich kraju. Oferowana pomoc ma prowadzić do trwałego wzmocnienia ich postaw społecznych, zawodowych, edukacyjnych, zdrowotnych i kulturalnych.

- Praca umożliwia odzyskanie sprawczości i samodzielności. Widzimy, że przynosi im satysfakcję, nadaje nową strukturę dnia codziennego, a to przekłada się też na poczucie bezpieczeństwa - wyjaśnia Dorota Rydel, trenerką pracy w Spółdzielni Socjalnej Kooperacja.

Ekonomia społeczna to dziedzina, w której Spółdzielnia Socjalna Kooperacja działa już od wielu lat. Przez ten czas instytucja ta prowadziła sklepy charytatywne Luk Luk oraz Dom Gościnny pod taką samą nazwą. Obecnie spółdzielnia proponuje mieszkańcom Sopotu i Trójmiasta zupełnie nowe usługi świadczone przez specjalistów z Ukrainy, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w swoim zawodzie.

[ZT]12229[/ZT]

Salon Masażu Luk Luk

Salon Masażu Luk Luk znajduje się przy ul. 23 Marca 32 w Sopocie. W jego ofercie znajdziemy zabiegi dla osób zmagających się z rozmaitymi dolegliwościami. W ofercie znajdziemy m.in. masaże lecznicze, oczyszczające drogi oddechowe, klasyczne, a także wiele innych. O komfort klientów i profesjonalny przebieg każdego zabiegu dbają doświadczeni masażyści - Miroslava i Andri.

Salon otwarty jest od wtorku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00. Aby skorzystać z jego usług należy wcześniej umówić się pod numerem tel. 537 553 559.

Jak trafić do Salonu Masażu Luk Luk?

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Luk Luk

Dla osób chcących nieco odświeżyć swój wizerunek idealnym wyborem będzie wizyta w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym Luk Luk. O profesjonalne strzyżenie oraz zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej zadbają Tetiena, Larysa i Liudmila.

Salon mieści się przy al. Niepodległości 676 w Sopocie, nieopodal pętli autobusowej. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00. Aby skorzystać z jego usług należy wcześniej umówić się pod numerem tel. 730 977 559.

Usługi fryzjerskie

Usługi kosmetyczne

Jak trafić do Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Luk Luk?

[ZT]3989[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

Fryzjer Fryzjer

2 0

Jeżeli maja takie ceny usług fryzjerskich to nie płacą 1500 ZUS u a za lokal i sprzęt ktoś płaci. Ceny nierealne w Sopocie!!!!!! 11:26, 21.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lala Lala

2 0

Taniocha....drżyjcie fryzjerzy i masażyści. 11:32, 21.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%