Zamknij
REKLAMA

W Sopocie trwa „PKO by the Sea”! To jedno z najważniejszych spotkań dla spółek i inwestorów

12:00, 07.10.2022 .
Skomentuj Fot. Adobe Stock Fot. Adobe Stock

W Sopocie trwa konferencja „PKO by the Sea”. 6 i 7 października piętnaście spółek notowanych na GPW spotyka się z ponad czterdziestoma inwestorami instytucjonalnymi z Polski i z zagranicy. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego. Konferencja jest jednym z najważniejszych spotkań dla spółek reprezentujących sektor finansowy, ubezpieczeniowy i E-Commerce.

„Konferencja >>PKO by the Sea<< jest bez wątpienia jedną z najlepszych okazji do spotkania przedstawicieli spółek z krajowymi i zagranicznymi inwestorami. Duże zainteresowanie konferencją pokazuje, że zyskała ona miano wartościowego i prestiżowego wydarzenia promującego rynek kapitałowy. Dowodem na to jest kilkadziesiąt spotkań między przedstawicielami spółek a inwestorami. To szczególnie cenna inicjatywa w okresie zawirowań na rynku kapitałowym” - podkreśla Grzegorz Zawada, dyrektor Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

W ostatnich miesiącach BM PKO Banku Polskiego umocniło pozycję rynkową we wszystkich obszarach działalności. Oprócz szerokiej oferty, umożliwiającej inwestowanie na globalnych rynkach, proponuje klientom największą sieć sprzedaży usług maklerskich oraz w pełni zdalną możliwość zakładania i obsługi rachunku inwestycyjnego. W kwietniu 2022 roku Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego po raz piąty z rzędu otrzymało najważniejszą nagrodę GPW – Brokera Roku 2021.

Źródło informacji: PKO BP

[ZT]14652[/ZT]

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%