Zamknij

To nowa gwiazda "Love Island"! Mieszka w Sopocie, a pochodzi z Ukrainy

11:00, 18.09.2022 Aktualizacja: 18:36, 18.09.2022
Skomentuj Fot. Aleksandr Muzheiko - Facebook Fot. Aleksandr Muzheiko - Facebook

Do programu "Love Island" dołączył nowy uczestnik! To 28-letni Aleksandr Muzheiko, obywatel Ukrainy od wielu lat mieszkający w Sopocie. Część widzów popularnego show Polsatu może go jednak kojarzyć. Sasha (bo tak też bywa nazywany) był w przeszłości partnerem jednej z "islanderek". To zresztą jego niejedyny epizod na szklanym ekranie.

Wcześniej Aleksandr Muzheiko występował m.in. w "Top Model". Mężczyzna został jednak wyrzucony z programu za niestosowne zachowanie. Później Sasha występował również w takich produkcjach, jak "Warsaw Shore", a nawet wziął udział w gali Freak Fight - "Fame MMA". Jak poradzi sobie na "Wyspie Miłości"?

Udział Aleksandra Muzheiko szybko spotkał się z żywą reakcją ze strony internautów. Wiele osób chętnie komentowało decyzję o włączeniu go do programu.

"Nie spodziewałam się, że były chłopak Oliwi z 1 sezonu tu trafi, a tak długo razem byli" - pisze Marta.

"Oby w końcu poznał fajną i normalną dziewczynę" - przekonuje Ewa.

"Sasha wydaje się pozytywny i normalny chłopak, życzę mu większej popularności i kasy na podróże" - kibicuje mężczyźnie Sabina.

A jak Wy oceniacie występ Sashy w programie? Swoimi opiniami koniecznie podzielcie się w komentarzach!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

SopSop

3 0

Lans na trupach

05:57, 20.09.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%