Zamknij

Sopocki Dzień Kurortu przyciągnął tłumy! Ponad 10 tys. osób wzięło udział w imprezie

08:22, 17.09.2022 .
Skomentuj esopot.pl esopot.pl

Z oferty przygotowanej specjalnie na tegoroczną edycję Sopockiego Dnia Kurortu skorzystało ponad 10 tysięcy osób. Pomimo nie najbardziej sprzyjającej pogody, turyści i mieszkańcy chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji i zabiegów oraz bawili się podczas koncertu Julii Pietruchy, wieńczącego wydarzenie.

W związku z przypadającą w przyszłym roku dwusetną rocznicą powstania w Sopocie pierwszego zakładu kąpielowego i tym samym – narodzin kurortu – Sopocka Organizacja Turystyczna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprosiły w tym roku do współpracy przy organizacji święta szerokie grono podmiotów opierających swoją ofertę o uzdrowiskowy klimat i kuracyjny charakter Miasta.

Przez cały dzień na Skwerze Kuracyjnym można było skorzystać z darmowych badań, zabiegów i masaży oraz porad medycznych i kosmetologicznych na co dzień dostępnych w ramach oferty podmiotów leczniczych oraz gabinetów odnowy i spa sopockich hoteli. Dużą popularnością cieszyły się m.in. stanowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Sopockiej Organizacji Turystycznej oraz Kromki Nieba. Na wydarzeniu pojawił się także namiot redakcji esopot. Chętnie mogli porozmawiać z dziennikarzami portalu.

Wydarzenie zgromadziło tłumy. Mieszkańcy, turyści i goście chętnie korzystali z zabiegów, pokazowych masaży, warsztatów i prelekcji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria z nagrodami.

Źródło: Sopocka Organizacja Turystyczna/esopot.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%