Zamknij
REKLAMA

Sopot rodem z filmów science-fiction! Robot niesie nie zagładę, a słodycze [WIDEO]

10.11, 12.08.2022 Przemysław Szczygieł
Skomentuj Fot. Fit Cake Sopot - Facebook
REKLAMA

On nie współczuje, nie odczuwa strachu ani wyrzutów sumienia, nic go nie powstrzyma. Nie narzeka ani na deszcz, ani na ziąb. Musi Ci dostarczyć słodycze. Opór jest daremny. Zostaniesz zaciasteczkowany. Tak mogłaby się zaczynać kolejna część Terminatora (albo Star Treka), gdyby tylko jej akcję osadzić w Sopocie. W roli głównej? Nietypowa maszyna wykorzystywana przez Fit Cake Sopot. Nie niosłaby śmierci, a... nietypowe słodycze bez cukru!

Czy roboty lubią słodycze?

"Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?" - pytał Philip K. Dick, amerykański pisarz science-fiction w jednej ze swoich najpopularniejszych powieści. Niecodzienna sytuacja, do której doszło w Sopocie, sugeruje jednak, że to źle postawione pytanie. W trójmiejskim kurorcie bardziej zasadne byłoby dochodzenie tego, czy roboty lubią słodycze! Wszystko za sprawą innowacyjnej usługi wprowadzonej przez "niecukiernię" Fit Cake Sopot. Miejsce to oferuje wyjątkowe słodkości bez cukru, a także takie w opcjach bezglutenowych, wegańskich czy pozbawionych laktozy. Co więcej - od blisko półtorej tygodnia za dostawę zamówień w dowozie odpowiada tu robot! Maszyna ma na imię Kasia i dostarcza desery, a także inne słodkie przekąski na terenie prawie całego miasta.

- Zobaczyłam to zabawne „urzadzonko” niedaleko sklepu OGG i przez pierwszą chwilę nie miałam pojęcia, na co patrzę! Tym bardziej, że ów robot przejeżdżał samoistnie przez przejście dla pieszych. Potem widziałam, że uniknął zderzenia ze śmietnikiem miejskim i z powrotem wrócił do jazdy chodnikiem. Bardzo ciekawy element krajobrazu Sopotu! Kibicuje Fit Cake i gratuluje kreatywności - mówi pani Weronika, sopocianka, która już widziała robota w akcji.

Choć robot porusza się "samoistnie" w rzeczywistości nie jest to sprzęt w pełni autonomiczny. Co za tym idzie - bunt maszyn zdecydowanie nam nie grozi. Jak zapewnia Paweł Bury, właściciel Fit Cake Sopot, tajemnicą firmy zewnętrznej pozostaje to, w jakim stopniu urządzenie jest niezależne. Przez cały czas sprzęt pozostaje jednak pod nadzorem operatora, który kieruje poczynaniami robota, a także dba o to, by cały proces dostawy odbywał się sprawnie i bezpiecznie.

Dostawa słodkości obsługiwana przez maszynę szybko wzbudziła wiele emocji. Z takiej możliwości chętnie korzystają nie tylko amatorzy technologicznych nowinek, ale i rodzice chcący sprawić radość swoim dzieciom. Jeśli chcielibyście, by robot Kasia przywiózł słodkości również pod Wasze drzwi, nic prostszego! Zamówienie możecie złożyć tutaj - kliknij i sprawdź-  albo pod nr telefonu - 781 476 776.

Na jak długo urządzenie zagości w Sopocie? Tego jeszcze nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że z nietypowej oferty dowozu będziemy mogli skorzystać co najmniej do końca sierpnia.

(Przemysław Szczygieł)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

fgakjkfgakjk

0 11

W Białostoku mieliśmy podobne cudactwo. Jechało to coś po chodniku, z całej siły sprzedałem kopa w bok aż się wywaliło i spokojnie poszedłem dalej. Więcej już tego syfu nie widziałem na ulicy więc pewnie zrezygnowali. 17:35, 12.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KirbyKirby

4 0

Fit Cake'owa Kasia jest super! Polecam ten rodzaj dowozu :) 18:54, 13.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rafał Rafał

3 0

Polubiłem Kasię, niby robot a jednak coś w sobie ma. 21:57, 13.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZopotekZopotek

0 0

Super pomysł na reklamę i dowóz produktów.
Fit Cake - fajny pomysł, dobry produkt (próbowałem). Tylko czy rynek wesprze taką kafejkę z górnej półki?
-mam nadzieję, że tak.
Aha, Fit Cake jest tylko 2 kroki od Monciaka, na Podjeździe, tuż za wiaduktem 21:31, 17.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%