Zamknij
REKLAMA

Skatepark na Brodwinie otwarty! Miasto przeznaczyło na inwestycję blisko 250 tys. złotych [FOTO]

14:00, 07.09.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Dzieci, młodzież oraz pozostali fani wszelkich aktywności na skateparku ponownie mogą korzystać z placu przy ul. Kolberga 24. Urząd Miasta w Sopocie poinformował, jak przebiegła inwestycja.

Koszt inwestycji zamknął się w kwocie 249 683,67 zł. Największym wydatkiem była betonowa płyta o powierzchni 800 metrów kwadratowych. Na jej zakup przeznaczono 123 tys. złotych brutto. Jak informuje Marek Niziołek z sopockiego Urzędu Miasta, wymieniono dwa urządzenia - typu: Bank Ramp i Quarter Pipe.

Urządzenia typu funbox i spine wyremontowano. Wyremontowana została także ścianka do tenisa i betonowy murek. Zamontowano ławki - dwie tzw. „podsiadki” i dodatkowo dwie „klasyczne” - informuje Marek Niziołek z Biura Promocji Miasta.

W ramach inwestycji, na terenie skateparku, stanęła też nowa tablica z regulaminem skateparku, naprawiono ogrodzenie, furtki oraz zrewitalizowano trawnik okalający skatepark.

Od ponownego otwarcia obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Osób zainteresowanych sprawdzeniem nowej nawierzchni i sprzętu nie brakuje. Fani skateboardingu nie kryją entuzjazmu. Chwalą zwłaszcza betonowe podłoże, na którym można robić ślizgi.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

modomodo

1 0

Dzień dobry była widziałem super. Ale spójrzcie Państwo Zdjęcie Chłopca który stoi na barierce na rampie. Akurat byłem wtedy na boisku do koszykówki i to widziałem na żywo. Według mnie bardzo to jest niebezpieczne jak by się gibnął do tyłu uderzył głowom potylicą o beton TRAGEDIA by była murowana. Proszę zwrócić uwagę że Chłopaki na tej barierce stają na hulajnogach deskach rolkach bardzo niestabilnie. Myślę że powinno się coś tam dostawić aby uniemożliwić wchodzenie na barierkę. Wiadomo dzieci popisywanie kto wyżej wejdzie.... itp. i jest to nie do upilnowania. Pozdrawiam. 07:34, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%