Zamknij

Robert Biedroń z wizytą w Sopocie! "Pokażemy, że inna polityka jest możliwa"

19:00, 24.04.2019 P.S Aktualizacja: 08:16, 25.04.2019
Skomentuj Fot. Bartosz Bańka / Gazeta Wyborcza Fot. Bartosz Bańka / Gazeta Wyborcza

Wczoraj, we wtorek 23 kwietnia, Robert Biedroń wygłosił przemówienie na sopockiej plaży. Lider partii "Wiosna" zabrał głos w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego, a także odniósł się do bieżących wydarzeń - m.in strajku nauczycieli.

Wybory do Europarlamentu już w maju. Choć według aktualnych sondaży "Wiosna" może liczyć na 8-procentowe poparcie, Biedroń nie zwalnia tempa i walczy o każdy głos. Sopot to kolejny przystanek kampanii objazdowej po kraju. W trakcie swojej wizyty polityk zaprezentował dziesięciu kandydatów z województwa pomorskiego: Beatę Maciejewską, Marka Rutkę, Adriannę Biedroń, Macieja Jarosza, Ewę Graczyk, Jacka Jasionka, Iwonę Ochocką, Bartosza Bylicę, Bożenę Szubińską i Wojciecha Lamentowicza.

Biedroń nie szczędził też słów pochwały dla trójmiejskich włodarzy: - Macie wspaniałych prezydentów i samorządowców. Teraz trzeba przełożyć ich sukcesy na całą Polskę. Bo nie wszędzie jest tak wspaniale - przekonywał.

W swoim wystąpieniu lider "Wiosny" mówił też o sytuacji strajkujących nauczycieli, zaznaczając, że jest ona efektem wieloletnich zaniedbań nie tylko obecnego, ale i poprzednich rządów. Polityk apelował o solidarność z protestującymi i zaznaczał, że trwający obecnie strajk może być szansą, która już się nie powtórzy.

Na spotkanie z liderem "Wiosny" przyszło około pięćdziesięciu osób. Wśród nich znaleźli się przede wszystkim zwolennicy niedawno powstałej partii

Źródło: 

  • trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24692825,nie-wszedzie-jest-tak-wspaniale-biedron-w-sopocie-o-szansach.html
(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%