Zamknij

Poznaj Gościniec Witomino - pensjonat w Gdyni na wakacje i podróż służbową

23:20, 09.06.2020 | R.C
Skomentuj Pensjonat Gdynia Witomino parking, śniadania

Poznaj Gościniec Witomino – pensjonat w Gdyni na wakacje i podróż służbową

Gdynia to najszczęśliwsze miasto w Polsce. Gościniec Witomino jest zaś odpowiednim miejscem, aby tego doświadczyć. Atrakcyjnie położony oferuje komfortowe noclegi w Gdyni ze śniadaniem i w przyjaznej atmosferze. Otwiera swoje progi przed każdym, kto na służbowy lub wakacyjny wyjazd szuka kameralnego przystanku „z duszą”.

Gdynię każdego roku odwiedzają ponad 2 mln turystów skuszonych świeżym powietrzem, rozległą plażą oraz wieloma atrakcjami. Do nich coraz liczniej dołączają przedstawiciele świata biznesu. Tutaj wakacyjny, nadmorski klimat miesza się bowiem z tym spod znaku nowoczesności i innowacji. Za jego sprawą do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego ściągają innowatorzy i uczestnicy konferencji. Przedsiębiorcy zakładają zaś firmy w prestiżowych biurowcach. Miasto stwarza przestrzeń rozwoju i inspiracji dla wszystkich, którzy nie boją się realizować biznesowych planów.
Gościniec Witomino pensjonat w Gdyni ze śniadaniem, parking - Gdynia z lotu ptaka
Osoby podróżujące do Gdyni służbowo szczególnie doceniają łatwość zachowania tu balansu między pracą a odpoczynkiem. Relaks po stresujących obowiązkach przynosi bogata oferta gastronomiczna i kulturalna: teatry na wysokim poziomie, popularne kluby, renomowane restauracje. Nie bez znaczenia pozostają również przyrodnicze walory miasta oraz jego położenie blisko imprezowego Sopotu i Gdańska z historycznym centrum.

Noclegi w Gdyni dla biznesmenów – praca i wypoczynek

O osiągnięcie równowagi między obowiązkami a relaksem nietrudno również w samym Gościńcu Witomino. Zapewnia on gościom biznesowym komfortowe noclegi w Gdyni ze śniadaniem w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych. Korzystając z przestronnego biurka i darmowego dostępu do wi-fi, goście mogą w ciszy i spokoju przygotować się do rozmowy biznesowej, prezentacji lub wystąpienia.
Pokoje Pensjonat w Gdyni Gościniec Witomino
Przed pracą czeka tu na nich dobre śniadanie w formie bufetu, po pracy – zasłużony wypoczynek. Zrelaksować można się przed telewizorem w pokoju, w ogrodzie przy gościńcu lub w pełnej atrakcji Gdyni. Tuż obok pensjonatu rozciąga się las, poprzecinany trasami spacerowymi – idealne miejsce na poranny jogging lub popołudniowy spacer. Stamtąd niedaleko także do nadmorskiego Rezerwatu Kępa Redłowska oraz sąsiadującego z nią Klifu w Orłowie. Każde z tych miejsc przynosi spokój i wyciszenie, tak potrzebne po stresującym dniu pełnym obowiązków.
Śniadanie nocleg Pensjonat w Gdyni Gościniec Witomino

Pensjonat w Gdyni z zapleczem konferencyjnym

Biznes ma w Gościńcu Witomino odpowiednie warunki do rozwoju z jeszcze jednego powodu. Skupieniu i wymianie myśli w kameralnym gronie sprzyjają tu spokojna atmosfera, zielone otoczenie pensjonatu, przede wszystkim zaś – komfortowa przestrzeń dwóch sal konferencyjnych. W zależności od potrzeb służą one organizacji niedużych konferencji do 45 osób, szkoleń dla pracowników, warsztatów branżowych lub eleganckich bankietów biznesowych. Każdemu z tych wydarzeń mogą dodatkowo towarzyszyć przerwy na networking i integrację w postaci kawy i drobnego poczęstunku, lunchu oraz obiadu. Doświadczony personel dba, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i odbyło się zgodnie z planem.

Pensjonat blisko obwodnicy – atrakcyjna lokalizacja dla każdego

Gościniec Witomino przyciąga również wygodną lokalizacją w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych. 10 minut jazdy samochodem dzieli go od dworca PKP Gdynia Główna, kwadrans – od lotniska w Rębiechowie, które obsługuje połączenia krajowe i zagraniczne. Położenie pensjonatu blisko obwodnicy umożliwia także łatwy dojazd podróżującym autem bezpośrednio z Trójmiasta i innych części kraju. Na obwodnicę można się szybko dostać z autostrady A1 i dróg szybkiego ruchu: S7 od strony Warszawy i S6 z Lęborka. Stamtąd już niedaleka droga do gościńca, który oferuje gościom biznesowym i prywatnym wygodne noclegi w Gdyni z parkingiem bezpłatnym.

Pensjonat w Gdyni blisko obwodnicy Gościeniec Witomino

Pensjonat w Gdyni ze śniadaniem – idealny wybór na wakacje

Turyści w nie mniejszym stopniu doceniają miłą i rodzinną atmosferę pensjonatu, która przenika każdy jego zakątek. Spory udział w tworzeniu tego nastroju ma przyjazna, zawsze pomocna i otwarta obsługa. To dzięki niej każdy może poczuć się w Gościńcu Witomino swobodnie jak w siebie. Zwłaszcza, że panujące w nim warunki są kameralne i prawdziwie domowe. Znajduje się tutaj zaledwie 9 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych oraz 3 dwupokojowe apartamenty.
Pensjonat w Gdyni ze śniadaniem Gościniec Witomino

Pokoje dla 3 osób oraz przestronne apartamenty dla 4 gości zaaranżowano przede wszystkim z myślą o rodzinach, które szukają wygodnych, a jednocześnie tanich noclegów w Gdyni ze śniadaniem i bezpłatnym parkingiem. Apartamenty składają się z komfortowej sypialni i salonu, gdzie można spędzić wspólnie czas po intensywnym dniu pełnym ekscytujących przeżyć. Zastrzyk energii do całodniowych wycieczek daje w Gościńcu Witomino zdrowe śniadanie, przygotowane w formie bufetu szwedzkiego, na bazie produktów od sprawdzonych, lokalnych dostawców.
noclegi ze śniadaniem w Gdyni pensjonat Gościniec Witomino

Pensjonat w Gdyni – największe atrakcje na wyciągnięcie ręki

Siły na pewno będą potrzebne, bo na brak wrażeń i aktywności nie sposób tutaj narzekać. Warto przyjechać do Witomina samochodem, aby szybko i wygodnie dostać się do największych atrakcji w okolicy. Po powrocie auto można bezpiecznie zostawić przed pensjonatem w Gdyni z bezpłatnym parkingiem.
atrakcje w Gdyni Pensjonat Gościniec WitominoTurystów najsilniej przyciąga do Gdyni szeroka i piaszczysta plaża, która otwiera długą listę atrakcji w mieście i okolicy. Poza nią na małych turystów czeka fascynujące Centrum Nauki Experyment, na wszystkich zaś – Akwarium Gdyńskie, rejsy żaglowcem stylizowanym na galeon oraz szalona zabawa na trampolinach w Jumpcity. Gdynia jest także atrakcyjną bazą wypadową. Położenie pensjonatu blisko obwodnicy umożliwia szybki dojazd do Sopotu i Gdańska, gdzie można zwiedzić ZOO oraz połączyć zabawę z nauką w Hevelianum. Warto udać się również w kierunku przeciwnym, do zacisznych, nadmorskich miasteczek: Mechelinek, Rewy, Rzucewa i dalej aż na Hel ze słynnym Fokarium. Kto zaś zamarzy o dalszych wojażach, może wybrać się w rejs do Szwecji. Terminal promowy znajduje się zaledwie 10 min jazdy samochodem od pensjonatu w Gdyni.

Gościniec Witomino – na wakacje i podróż służbową

Gościniec Witomino, jak w soczewce skupia w sobie to, co Gdynia ma najlepszego do zaoferowania jako miasto biznesu i turystyki: przyjazną atmosferę, biznesowe zaplecze i bliskość turystycznych atrakcji. Zapewnia komfortowe noclegi w Gdyni każdemu, kto chce doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery najszczęśliwszego miasta w Polsce.

Kontakt : www.gosciniecwitomino.pl 
Tel : +48 58 523 73 63

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

EwaEwa

0 0

"Miejsce z duszą" to bardzo dobre określenie Gościńca Witomino. Obiekt ma swój niepowtarzalny klimat – cały wystrój, prosty a zarazem elegancki, wyjątkowa lokalizacja, smaczne śniadania. Byłam tu służbowo, ale na pewno wpadnę też prywatnie chociażby na weekend. 14:30, 22.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

0 0

Bardzo elegancki pensjonat, miła obsługa, dobre jedzenie. Byłem tam i prywatnie i służbowo, bo miejsce sprzyja zarówno wypoczynkowi jak i pracy. Polecam. 09:40, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA