Zamknij

Otwarcie Big Foot Works Bikepark | Fragmenty szkolenia i kilka sztuczek, które stosuje przed startem

16:01, 26.04.2023

Otwarcie bikeparku Big Foot Works w Trójmieście. Miejsce w którym zaczynałem, a trasy powstały z inicjatywy i ręki Jacka.

W końcu marzenia się spełniły, a po wielu latach wysiłków udało się zlegalizować tereny i stworzyć profesjonalny bikepark, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kolarstwa górskiego.

Film przedstawia imprezę inauguracyjną zorganizowaną z okazji otwarcia parku, która była prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników kolarstwa górskiego. W trakcie imprezy można było uczestniczyć w wielu atrakcjach, w tym testach rowerów od Dre Rowery, otwartych szkoleniach techniki, konkursach na najszybszy przejazd, bunny hop, stójka i long jump.

Zobaczysz też jak prezentują się nowe trasy w bikeparku Big Foot Works, które zapewnią niezapomniane przeżycia dla początkujących i doświadczonych rowerzystów. Trasy zostały zaprojektowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - od łatwych, płynnych zjazdów po bardziej wymagające technicznie odcinki.

Nasz film to idealna propozycja dla miłośników kolarstwa górskiego, którzy chcą zobaczyć jak powstaje nowy bikepark, jakie atrakcje czekają na rowerzystów oraz jakie techniczne wyzwania czekają na trasach. Nie zapomnij poszukać nas na hasła: Big Foot Works, Bigfoot Works Bikepark, Otwarcie Big Foot Works, Big Foot Works Trójmiasto, Szkolenia Rowerowe.

Zaoszczędź kasę i mi pomóż! Zamawiaj u moich partnerów:
- https://tripout-optics.pl/ - kod: "tyburski" -15%
- https://bikebysg.pl/ - kod: "tyburski" -15%
- https://pnnutrition.pl/ - kod: "tyburski" -10%

https://playbike.pl
https://ptyburski.pl
IG: https://www.instagram.com/pablo_two_wheels/
TIK-TOK: https://www.tiktok.com/@pablo_two_wheels
FB: https://www.facebook.com/JumperPawel

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz