Zamknij

Zamówili w Sopocie śledzie za 170 zł! Zobacz, co dostali [WIDEO]

13:00, 10.03.2023

Ile można w Sopocie zapłacić za śledzie? Jak się okazuje, niemało. Wystarczy chcieć. W jednej z sopockich restauracji możemy na taką przyjemność wydać nawet 170 zł, co stało się ostatnio tematem gorącej dyskusji w sieci. Klienci, którzy skorzystali z usług baru Przystań zostali zaskoczeni nie tyle wysoką ceną, co jakością i różnorodnością otrzymanego jedzenia. To zaś - jak przekonują - było absolutnie pyszne.

Według relacji klientów, którzy zamówili danie w restauracji nadmorskiej, do wyboru na miejscu były m.in. takie pozycje jak śledzie po kaszubsku, śledzie po kartusku, śledzie ze śliwką i orzechami włoskimi, a także takie z żurawiną, w sosie jogurtowym, w oleju czy w sosie musztardowym. To jednak nadal nie wszystko! Na klientów czekał również tatar śledziowy czy śledzie w galarecie. Podsumowując - oferta okazała się prawdziwym rajem dla miłośników tej ryby.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się śledzie za 170 zł, to zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty w barze Przystań przygotowanej przez Państwa Gawrońskich.

Materiał został opublikowany na YouTube pod koniec ubiegłego tygodnia i już doczekał się wielu entuzjastycznych komentarzy.

"Jak na taką ilość pysznego śledzia, cena całkiem w porządku" - przekonuje pani Bożena.

"Uważam, że to jedziecie jest warte tej ceny, bo dla mnie tam jest pysznie" - twierdzi pani Ewelina.

"W sezonie kolejki, ale warto czekać" - zauważa pani Małgorzata.

A jakie są Wasze wrażenia związane z wizytą w barze Przystań? Swoimi opiniami koniecznie podzielcie się w komentarzach. Chcielibyście spróbować tak przygotowanych śledzi?

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz