Zamknij

O. Adam Szustak wystąpi w ERGO ARENIE! "Spotkamy się tuż po Wielkanocy"

14:20, 03.01.2023

W sobotę, 15 kwietnia, o godz. 18. 30 dominikanie o. Adam Szustak OP i o. Tomasz Nowak OP wystąpią w Ergo Arenie, gdzie będą głosili Dobrą Nowinę. Duchowni znani są ze swojej nowoczesnej działalności ewangelizacyjnej - są autorami popularnych książek, podcastów czy filmów w serwisie Youtubie.

O szczegółach zbliżającego się spotkania opowiedział jeden z duchownych na kanale "Langusta na palmie", zapowiadając, czego możemy się spodziewać.

- Drodzy, z ogromną radością pragniemy Was zaprosić na kolejne spotkanie wielbieniowo-kaznodziejskie (...). Nazwaliśmy je BŁOGOSŁAWIENI, gdyż jesteśmy przekonani, że rozrzutna miłość naszego Ojca będzie się na nas obficie wylewała i sprawi w nas prawdziwie błogosławione owoce. Spotkamy się tuż po Wielkanocy w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, czyli w najlepszym możliwym czasie. Głosić będą jak zawsze o. Adam i o. Tomasz, a w modlitwie wspomagać nas będzie „owca”. Najgoręcej Was wszystkich zapraszamy, spotkajmy się i pozwólmy, żeby Jego miłosierdzie nas ocaliło i pobłogosławiło! Czekamy na Was! - przekonuje o. Adam Szustak.

Bilety dostępne są do nabycia online w cenie od 55 zł (podstawowa cena biletu). Osoby, które chcą dodatkowo wesprzeć działania "Langusty na palmie", a także pomóc w organizowanych kolejnych wydarzeń i przygotowywaniu nowych projektów, mogą zdecydować się na bilety z Cegiełką Patrona w cenie od 75 zł do 500 zł (cena biletu + cegiełka).

Cegiełki oraz cały dochód ze sprzedaży wydawnictw dostępnych na miejscu przeznaczony jest na działalność Niezłej Fundacji zajmującej się dziełami Langusty Na Palmie.

- Przyłącz się do naszych poszukiwań piękna i dobra. Obiecujemy, że nie zawiedziesz się, widząc efekty naszej pracy. Działaj razem z Nami - zachęcają organizatorzy spotkania.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz