Zamknij

Zachwycający Sopot w nowym przeboju Oyki! "Śpiewam o miłości i szczęściu" [WIDEO]

06:00, 09.11.2022

Sopot doczekał się kolejnego utworu, dla którego stał się inspiracją. Tym razem o bałtyckim kurorcie możemy posłuchać w piosence "OYKA - SOPOT" w wykonaniu Olgi Kozierowskiej, która ukazała się na platformie Youtube w środę, 9 listopada. Oprócz muzycznych wrażeń czeka na nas również wyjątkowy teledysk wykorzystujący archiwalne zdjęcia pochodzące ze zbiorów Muzeum Sopotu.

O swojej twórczości artystka opowiedziała w sieci przy okazji premiery swojego nowego utworu.

- Cześć, jestem OYKA. Piszę teksty, komponuję i śpiewam, a "SOPOT” to początek mojej muzycznej podróży. Śpiewam o miłości i szczęściu ukrytych w mikromomentach życia. Tych chłodnych i tych gorących. Szukam ich tam, gdzie to nieoczywiste, stawiając zawsze na pierwszym miejscu wewnętrzna harmonię. Stąd mój hygge-folk, którym zapraszam Cię do swojego świata - czytamy w serwisie Youtube, na kanale OYKA music.

Olga Kordys Kozierowska to polska dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, mówczyni, pisarka, mentorka i aktorka teatralna. Założycielka pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Zachęcamy do zapoznania się z jej najnowszym utworem.

 

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz