Zamknij

Ukradł torebkę z cenną zawartością. Rozpoznajesz go? Policja szuka podejrzanego [VIDEO]

10:35, 18.12.2019 J.F Aktualizacja: 13:21, 18.12.2019
Skomentuj

Sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży torebki z zawartością m.in. dokumentów, kart płatniczych oraz pieniędzy w kwocie kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło na terenie dworca, a poszkodowanymi są mieszkanki Gdańska i Gdyni. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Policją.

Pod koniec października 2019 r. sopoccy policjanci otrzymali zawiadomienie o kradzieży torebki z zawartością dokumentów, karty płatniczej, pieniędzy w kwocie kilkuset złotych oraz innych rzeczy. Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej na terenie dworca, a poszkodowanymi są dwie kobiety - mieszkanki Gdańska i Gdyni.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczone monitoringi, przesłuchali świadków i ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

  • Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-229 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: [email protected].

inf. KM Policji w Sopocie

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%