Zamknij

Trójmiasto: Szarpanina w galerii handlowej! 15-latek ranił nożem młodego mężczyznę

15:54, 11.02.2021 | P.S
Skomentuj Fot. z lewej - zdjęcie poglądowe, z prawej: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
REKLAMA

Policjanci z komisariatu na gdańskim Śródmieściu zatrzymali 15-latka, który wczoraj ranił scyzorykiem młodego mężczyznę. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego przestępstwa. Zabezpieczany jest materiał dowodowy oraz przesłuchiwani są świadkowie. Pokrzywdzony trafił do szpitala, ale jego życie nie jest zagrożone. Losem 15-latka po wykonaniu wszystkich czynności przez policjantów, zajmie się sąd.

Wczoraj tuż przed godziną 18 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o tym, że na terenie galerii handlowej doszło do szarpaniny, w wyniku której młody człowiek został raniony nożem. Według relacji zgłaszającego pokrzywdzonemu pomocy medycznej udzielali już ratownicy, a sprawca uciekł z galerii.

Na miejsce pilnie zostali skierowani kryminalni z komisariatu na gdańskim Śródmieściu oraz policjanci prewencji, którzy przeszukiwali pobliski teren. Funkcjonariusze zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, na którym znaleźli wizerunek sprawcy. Policjanci rozmawiali ze świadkami i osobami, które mogły mieć wiedzę na temat tego zdarzenia.

Dzięki zabezpieczonym dowodom oraz dobremu rozpoznaniu kryminalnych, policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzewanej o to przestępstwo osoby.

Dziś po południu kryminalni w jednym z mieszkań na terenie Pruszcza Gdańskiego zatrzymali 15-letniego chłopaka, którego podejrzewają o ugodzenie nożem 18-latka.15-latek został doprowadzony do komisariatu, wkrótce zostanie przesłuchany.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczynę tego zdarzenia. Losem 15-latka po wykonaniu wszystkich czynności przez policjantów zajmie się sąd.

[ZT]7530[/ZT]

[ALERT]1613052145812[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

***** ******** ***

5 1

Młody wyklęty w akcji. 18:54, 14.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxx

0 0

no i git, malolkatowi dalbym min 5 lat, niech poczuje thebill ze z nozem sie nie lata, a najbardziej to przydala by mu sie rasowa kolonia karna na Syberii 11:34, 15.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

0 0

Pewnie ten 18- latek się do niego doczepił, a ten nie wiedział co zrobić, to się bronił. Teraz wielce jest poszkodowany, a młody będzie mieć problem. Jak dla mnie to młody powinien dostać nadzór policji, bo i tak nieroby tylko po mandaty latają i maseczki!!.. maseczki!!. W tym przypadku sprawa w zawieszeniu i nadzór policji BYĆ POWINIEN, a nie niszczyć życie dzieciaka  04:16, 16.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%