Zamknij

Rafał Trzaskowski odwiedzi Gdańsk. Spotkanie z kandydatem na prezydenta na Długim Targu

13:17, 02.06.2020 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższy czwartek, 4 czerwca na Długim Targu w Gdańsku odbędzie się spotkanie z kandydatem na prezydenta, Rafałem Trzaskowskim. 

Informację potwierdziła Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz . Spotkanie zaplanowane jest na godz. 16:30. 

Potwierdzam i bardzo się cieszę, że przyjął zaproszenie - mówi prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz (Wszystko dla Gdańska).  

Uczestników prosi się o zachowanie zasad bezpieczeństwa

Zapraszamy mieszkańców na Długi Targ. Spotkanie będzie miało podobną formułę jak niedawne w Poznaniu. Przypominamy o zachowaniu środków ostrożności - zachowaniu dystansu albo noszeniu maseczek - mówi Agnieszka Pomaska, posłanka PO.  

Podpisz się pod demokracją

Rafał Trzaskowski jest kandydatem PO w wyborach prezydenckich 2020. Zyskał również poparcie stowarzyszenia założonego przez Pawła Adamowicza "Wszystko dla Gdańska". Członkowie stowarzyszenia zadeklarowali, że we wtorek będą zbierać podpisy pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. 

10 punktów zbierania podpisów 

“Kochani, pełna mobilizacja! Pytacie nas, gdzie można złożyć podpisy pod kandydaturą prezydenta Rafał Trzaskowski. Jako stowarzyszenie WszystkodlaGdańska pragniemy poinformować Was, że po ogłoszeniu daty wyborów przez marszałek Sejmu, będziemy organizować zbiórkę podpisów dla kandydata na urząd prezydenta. Z uwagi na względy sanitarne podpisać się będzie można aż w 10 punktach w całym mieście. Szczegółowy harmonogram działań przedstawimy, gdy tylko poznamy datę wyborów. Bądźcie czujni” - Wszystko dla Gdańska (facebook)

[ZT]4868[/ZT]

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz