Zamknij

Sesja egzaminacyjna online - Uniwersytet Gdański nie przywróci zajęć

12:15, 14.05.2020 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Zespół dziekański Wydziału Zarządzania poinformował, że władze rektorskie Uniwersytetu Gdańskiego postanowiły nie wznawiać zajęć dydaktycznych w formie bezpośredniego kontaktu ze studentami w bieżącym semestrze. Podobnie jak zajęcia, także wszystkie zaliczenia i egzaminy w letniej sesji egzaminacyjnej bieżącego semestru odbywać się będą w formie zdalnej. Dotyczy to również egzaminów dyplomowych: licencjackich i magisterskich.

Sesja i egzaminy

W najbliższy poniedziałek, 18 maja, ma się ukazać zarządzenie Rektora UG w sprawie organizacji sesji letniej (przewiduje się jej wydłużenie poza pierwotnie ustalony termin 19 czerwca br.) oraz rozwiązań informatycznych możliwych do wykorzystania do egzaminowania studentów. W przypadku, gdy grupy egzaminacyjne będą na tyle duże, że forma zdalna nie umożliwi efektywnego przeprowadzenia egzaminu, będzie można egzamin taki przenieść na czas sesji poprawkowej we wrześniu br.

Rekrutacja

Sierpniowe terminy rekrutacji na Uniwersytecie Gdańskim, zostaną opublikowane na koniec maja br. po zatwierdzeniu tych terminów przez Senat UG. Wprowadzane są również zmiany, które pozwolą na elektroniczne składanie dokumentów bez konieczności odwiedzania komisji rekrutacyjnych.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz