Zamknij

Międzynarodowe Targi AMBERIF 2020 - Decyzja o zmianie terminu

20:12, 04.03.2020 | Urząd Miasta w Gdańsku
Skomentuj
REKLAMA

Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych podjęto decyzję o przełożeniu terminu 27 edycji targów AMBERIF 2020 na 26-29 sierpnia br.

Analizując wiele różnych aspektów dotyczących organizacji i przebiegu Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF - Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. podjął decyzję o przełożeniu terminu targów na 26-29 sierpnia br.
Decyzja ta podjęta została po głębokiej analizie biznesowych aspektów uczestnictwa międzynarodowych wystawców i kupców.

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności oraz opinii przedstawionych przez grupy wystawców na spotkaniach 26 lutego i 4 marca br., a także informacje przekazane nam podczas licznych bezpośrednich kontaktów, skłoniły nas do wniosku, że w obecnej sytuacji zagrożona jest realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w dniach 18-21 marca.

Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o zmianie terminu ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na 27 edycji targów AMBERIF, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.  

Jesteśmy przekonani, że 27 edycja targów AMBERIF zorganizowana w dniach 26-29 sierpnia br. będzie największym wydarzeniem bursztynniczym na świecie w tym roku.

Zapraszamy do Gdańska, Światowej Stolicy Bursztynu.

Powyższy komunikat jest stanowiskiem Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.

(Urząd Miasta w Gdańsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz