Zamknij

Pijana do nieprzytomności nastolatka leżała na ulicy ! Przechodząca kobieta zawiadomiła policję

21:50, 06.02.2024 PAP Aktualizacja: 22:03, 06.02.2024
Skomentuj Autor: Jarosław Jędrkowiak Portal: Gostyn24.pl Autor: Jarosław Jędrkowiak Portal: Gostyn24.pl

W poniedziałek policjanci z komisariatu we Władysławowie otrzymali informację od 47-letniej mieszkanki powiatu puckiego, że nastolatka leży na ulicy.

Nieprzytomna dziewczyna leżała na ulicy we Władysławowie (Pomorskie). Zainteresowała się nią przechodząca obok kobieta, która powiadomiła o zdarzeniu policję. Okazało się, że to pijana 14-latka.

"Zaniepokojona zgłaszająca poinformowała, że dziewczyna jest sama, nieprzytomna, ale oddycha. Mundurowi wyczuli od nastolatki silną woń alkoholu i dbając o jej bezpieczeństwo ułożyli w pozycji bezpiecznej, do czasu przybycia służb medycznych. Ratownicy, po przebadaniu młodej dziewczyny, przekazali nastolatkę opiekunowi, który zobowiązany został do przejęcia opieki nad dzieckiem" - informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pucku asp.szt. Joanna Samula-Gregorczyk.

Policjanci ustalili, że 14-latka piła alkohol ze znajomymi. Dotarli także do jednego z kolegów dziewczyny, który z nią przebywał. Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich nastolatka znalazła się pod wpływem alkoholu.

Puccy policjanci przypominają, że każdy, kto uzyska informacje o demoralizacji nieletniego, ma społeczny obowiązek zawiadomienia o tym fakcie rodziców lub opiekunów prawnych, szkołę, sąd Rodzinny lub policję.(PAP)

autor: Dariusz Sokolnik

dsok/ jann/

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%