Zamknij

Drogowcy stawiają ekran akustyczny i zapowiadają utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta

15:40, 25.09.2023 PAP
Skomentuj

Przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Mateusz Brożyna przekazał PAP, że od poniedziałku od godz. 18 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na Obwodnicy Trójmiasta (S6) na odcinku od węzła Gdańsk Owczarnia do węzła Gdańsk Lotnisko.

Od poniedziałku do końca października, drogowcy wprowadzą czasową organizację ruchu na Obwodnicy Trójmiasta między Owczarnią a Lotniskiem. Powodem jest budowa ekranu akustycznego oraz wymiany barier energochłonnych.

Zmiana organizacji ruchu jest spowodowana budową ekranu akustycznego oraz wymianą barier energochłonnych na Obwodnicy Trójmiasta.

"Prace będą prowadzone w okresie od poniedziałku do 8 października w godz. od 18 do 5 nad ranem. Natomiast po 8 października do końca miesiąca w godz. od 21 do 5 nad ranem" - podał.

Zaznaczył, że z uwagi na zwiększone utrudnienia w ruchu w czasie prowadzonych prac wykonawca wystawi dodatkową informację na tablicach zmiennej treści z komunikatem o innych godzinach pracy. (PAP)

autor: Piotr Mirowicz

pm/ apiech/

[ZT]18835[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Praca na 3 zmianyPraca na 3 zmiany

1 0

Czyli jak się pali można pracować po nocach,a jak było lato i krótkie noce to nie?Takie roboty drogowe powinny się odbywać tylko nocą i co ciekawe za komuny tak praktykowano,gdzie aut było nieporównywalnie mniej. 17:30, 26.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%