Zamknij

Gdańsk: Sprawdź się na policyjnym torze przeszkód! Weź udział w testach sprawności [WIDEO]

13:00, 17.01.2023 Źródło: Wojewódzka Komenda Policji w Gdańsku
Skomentuj Fot. Pixabay Fot. Pixabay

21 stycznia (w sobotę) o godzinie 9:00 w Gdańsku przy ulicy Harfowej 60 po raz kolejny odbędą się otwarte próbne testy sprawności fizycznej. Jest to świetny sposób na sprawdzenie jak wygląda tor przeszkód oraz które z jego elementów warto byłoby przećwiczyć przed właściwym podejściem. Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące, więc jest to szansa na spróbowanie swoich sił dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku po raz kolejny organizują otwarte testy sprawności fizycznej dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób. Aby wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba być zarejestrowanym kandydatem do służby w Policji, więc jest to szansa dla każdej osoby, która kiedykolwiek myślała o spróbowaniu swoich sił na policyjnym torze przeszkód.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 21 stycznia o godzinie 9:00, w hali sportowej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przy ulicy Harfowej 60. Instruktorzy zaprezentują jak prawidłowo pokonać tor przeszkód oraz omówią które z jego elementów sprawiły w przeszłości najwięcej problemów kandydatom starającym się o przyjęcie do Policji. Nasi funkcjonariusze udzielą przy tym cennych wskazówek mogących odmienić wynik podejścia do egzaminu.

Jest to tez świetna okazja dla osób, które planują rozpocząć swoją służbę w Policji, ponieważ tego dnia będzie można złożyć niezbędne dokumenty rekrutacyjne.

Aby zapisać się na nasz dzień otwarty wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 882 352 992

Biorąc udział w wydarzeniu należy zabrać ze sobą:

  • dowód osobisty,
  • strój sportowy,
  • zmienne obuwie,
  • wodę.

Źródło: Wojewódzka Komenda Policji w Gdańsku

[ZT]15801[/ZT]

(Źródło: Wojewódzka Komenda Policji w Gdańsku)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%