Już po raz 3 organizujemy wielkie otwarcie naszych letnich spotkań z jogą w parku (spotkania latem co niedzielę o 10 już od 15 lat). Będzie to uważna joga i medytacja mindfulness. Plan spotkania:
10.00 przywitanie i wprowadzenie do spotkania praktyka uważności i świadomego oddechu „Energetyczna” rozgrzewka – Ewa Dzióbek, Klinika stresu, SamoPoczucie – Terapie naturalne Relaksacyjna joga – Ewa Kaian Kochanowska, Klinika Stresu Joga dobra dla ugruntowania – Kamila Świąder, Joga Trójmiasto Ok 12.00 medytacja na zakończenie przedstawienie ośrodków jogi i uważności z Trójmiasta oraz wspólne zdjęcie.