Zamknij

Apartamenty w Trójmieście – deweloper INDAI

Aleja Niepodległości 645B, 81-855 Sopot
58 573 34 00

O nas

Działając w najchętniej obleganych dzielnicach Gdańska, INDAI uchodzi za sprawdzonego dewelopera prowadzącego sprzedaż mieszkań w segmencie premium. Dbałość o detale i niebanalne wykonanie budynków w inspiracji ze starego budownictwa to podstawa w każdym projekcie przeprowadzanym przez firmę. Dodatkowa chęć zadbania o wygodę i komfort mieszkańców przekłada się na satysfakcję wśród nowych klientów oraz ich pozytywne opinie. Stosując innowacyjne rozwiązania połączone z historycznym klimatem deweloper zyskuje coraz większą popularność zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. 

Nowe mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu – inwestycje premium przeprowadzone przez dewelopera INDAI

Deweloper INDAI jak na razie inwestuje w Gdańsku Wrzeszczu. Niektóre z budynków już czekają na nowych lokatorów, inne natomiast są w trakcie przebudowy. Oto wybrane projekty INDAI: 

Willa Hugo Kołłątaja w – budynek z lat 20, który aktualnie jest w trakcie rewitalizacji. Nowa odsłona budynku zakłada 4 prestiżowe apartamenty o powierzchniach: 75m2, 71m2, 139m2, 172m2. Każdy z nich cechuje funkcjonalność i niepowtarzalny klimat dzięki przestrzeni, roślinności oraz gustownym wstawkom historycznym;

Kamienice Hugo Kołłątaja – zespół dwóch, czteropiętrowych budynków na które składa się ponad 45 nowych apartamentów i mieszkań w Gdańsku Wrzeszczu. Odnowione kamienice idealnie wpisują się w lokalny krajobraz, jednocześnie zapewniając lokatorom wszystkie potrzebne udogodnienia takie jak windy, parkingi czy monitoring;

Lokale inwestycyjne w Kamienicach Hugo Kołłątaja – deweloper przygotował również kawalerki i mikro apartamenty o metrażu 19-28 m2 idealnie nadające się do inwestycji pod wynajem. Są to obiekty cieszące się dużym zainteresowaniem wśród początkujących przedsiębiorców dzięki lokalizacji i wyposażeniu, dlatego tak łatwo jest na nich zarobić. 

Na tym jednak nie zakończy się działalność dewelopera INDAI – już teraz przygotowywane są kolejne działki pod budowę nowych mieszkań w najlepszych dzielnicach Gdańska, Gdyni i Sopotu. 

Deweloper INDAI – postaw na profesjonalne doradztwo

Interesuje Cię kupno nowego mieszkania w dogodnej lokalizacji w Trójmieście? Powiadom o tym dewelopera INDAI, a otrzymasz pełną ofertę wraz z doradztwem z zakresu kupna odpowiedniego dla siebie lokalu.