Zamknij

Necon - Nowe mieszkania blisko Tczewa

Stanisławie 8 A, 83-112 Stanisławie
+48 604 487 380

O nas

Necon to deweloper nieruchomości w Tczewie – działa jako znana na pomorskim rynku firma realizująca inwestycje mieszkaniowe. Początki przedsiębiorstwa przypadają na rok 2016, jednak doświadczenie w branży budowlanej ma od ponad 20 lat. 

Nowe mieszkania blisko Tczewa charakteryzuje dbałość o detale, konkurencyjna cena  i przede wszystkim dostosowanie się do oczekiwań klientów. Dodatkowe usługi, jakie świadczy firma to kompleksowe wykończenia mieszkań pod klucz, zgodnie z wizją mieszkańców. Wszystkie te cechy składają się na ogromny sukces dewelopera Necon w Tczewie oraz na całym Pomorzu. 
Zespół Necon to osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie, wkładając ogrom pracy i poświęcenia. Każda inwestycja poprzedzana jest dokładną analizą i profesjonalnym projektem. Wszystko po to, aby przyszli mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie. 

Jeśli interesujesz się kupnem nowego mieszkania w okolicy Tczewa, postaw na rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę – wybierz dewelopera Necon!