Zamknij

Centrum medyczne w Gdyni – Laguna Medical

Plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia
+48885524862

O nas

Nie można oszczędzać na swoim zdrowiu. Jeśli szukasz profesjonalnego centrum medycznego w Trójmieście, sprawdź ofertę kliniki Laguna Medical.

Poradnia specjalistyczna w Trójmieście – oferta Laguna Medical

Laguna Medical to centrum medyczne, które działa od ponad 20 lat oferując szeroką gamę zabiegów oraz najnowsze metody leczenia. Jednym z obszarów, w którym lekarze kliniki odnoszą największe sukcesy, jest okulistyka. Specjaliści przeprowadzili już setki skomplikowanych operacji, w tym pierwszy zabieg LASIK w województwie pomorskim, który jest teraz bardzo popularny i cieszy się wysoką skutecznością.

Laguna Medical oferuje zabiegi z zakresu ortopedii oraz medycyny estetycznej, w ramach segmentu swojej działalności Laguna Estetica. Specjaliści zajmują się leczeniem różnych schorzeń ortopedycznych, takich jak choroby stawów, kości, mięśni czy kręgosłupa. Klinika oferuje również szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak korekta nosa, lifting twarzy, usuwanie zmarszczek, liposukcja czy powiększanie piersi.

Okulistyka w przychodni Laguna Medical

Przychodnia Laguna Medical w Gdyni prowadzi leczenie chorób oczu zarówno chirurgicznie, jak i zachowawczo. Pacjenci są przyjmowani na NFZ oraz prywatnie. Innowacyjne podejście do okulistyki sprawia, że Laguna Medical jest czołową kliniką w Trójmieście, a nawet w całym województwie. Krótko mówiąc, ta przychodnia to miejsce, w którym możesz mieć pewność profesjonalnego podejścia i skutecznego leczenia.

Dostępne dla pacjentów zabiegi i operacje z zakresu okulistyki to m.in.:

  • Laserowa korekcja wad wzroku
  • Operacyjne usuwanie zaćmy
  • Leczenie starczowzroczności
  • Chirurgia i laseroterapia jaskry
  • Operacje zeza
  • Witrektomia