Zamknij

O nas

Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się kompleksów, lub po prostu chcesz poczuć się piękniej - jest przychodnia, która może Ci pomóc. Mowa o klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica.

Laguna Estetica to zespół specjalistów, którzy od ponad 15 lat oferują swoje usługi na rynku. Klinika znajduje się w Gdyni i od długiego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki pozytywnym opiniom pacjentów. Zakres usług, które oferuje Laguna Estetica, obejmuje różne dziedziny medycyny estetycznej, takie jak okuloplastyka, dermatologia estetyczna, dermatochirurgia i chirurgia żylaków.

Gabinet medycyny estetycznej w Trójmieście – oferta Laguna Estetica

Lekarze w klinice Laguna Estetica to nie tylko specjaliści w dziedzinie medycyny. To również osoby empatyczne, które ostrożnie podchodzą do problemów pacjentów. Każdy z nich ma świadomość tego, że pacjenci oprócz chęci pozbycia się kompleksów, chcą też poczuć komfort psychiczny. Lekarze Laguna Estetica robią wszystko, aby im to ułatwić. 

Z jakimi problemami lekarze kliniki medycyny estetycznej Laguna Estetica mogą Ci pomóc? Oferta gabinetu obejmuje zabiegi z zakresu:

  • Chirurgii plastycznej, gdzie wykonywane są operacje m.in.: powiększania piersi, liftingu twarzy i szyi oraz korekcji ust, nosa i uszu.
  • Działań zdrowotnych, np. termolifting, fotoodmładzanie skóry czy peeling laserowy.
  • Dermatologii i dermatochirurgii, czyli m.in.: leczenie chorób skóry, w tym łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy przebarwień.