Zamknij

MAZIARZ - Fotografia Ślubna, Korporacyjna, Reklamowa, Rodzinna, Fotorelacje

Chwarznieńska 138 na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta, 81-602 Gdynia

503-929-361

O nas

BŁAŻEJ MAZIARZ ~ FOTOGRAFIA
# REKLAMOWA # sesje korporacyjne, portret biznesowy, wnętrza, eventy
# ŚLUBNA # sesje narzeczeńskie, reportaże, plenery
# RODZINNA # sesje ciążowe, noworodkowe, chrzty
# STUDIO FOTOGRAFICZNE GDYNIA # INNE USŁUGI

Błażej Maziarz - kompleksowe usługi fotograficzne dla firm oraz klientów indywidualnych.

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości zdjęć oraz profesjonalnej obsłudze zapraszam do skorzystania z oferty mojej firmy.

Jako fotograf oferuję:

* Fotografia DLA FIRM - Sesje korporacyjne, portret biznesowy, zdjęcia wnętrz i produktów, eventy, fotorelacje, profesjonalne zdjęcia do CV, zdjęcia z realizacji dla firm, zdjęcia grupowe pracowników, sesje zarządu, zdjęcia na strony www oraz portale jak LinkedIn czy Facebook. Bogate doświadczenie i obszerne portfolio.

* Zdjęcia ŚLUBNE - Reportaże pełne pięknych chwil i wzruszających momentów oraz plenery ślubne w niebanalnych sceneriach: plenery ślubne nad morzem, sesje zdjęciowe za granicą, reportaże ślubne od przygotowań aż do oczepin. Pełna oferta oraz zdjęcia na stronie www.fotografia.slubna.info. Oferujemy też sesje narzeczeńskie dla przyszłych par młodych.

* Sesje RODZINNE - Sesje ciążowe, zdjęcia noworodków, sesje dziecięce, chrzty, komunie, fotografia okolicznościowa

* INNE... - Sesje zdjęciowe dla modelek, zdjęcia do portfolio, fotografia produktowa, sesje akt artystyczny, zdjęcia w studio lub plenerze... każdy rodzaj fotografii do ustalenia - nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

* STUDIO FOTOGRAFICZNE - Jako nieliczni posiadamy własne  studio fotograficzne w Gdyni.
W studiu wykonujemy zdjęcia różnego typu. Jeśli jesteś fotografem i nie masz swojego studia możesz je wynająć od nas. Szczegóły na stronie: www.vitava.pl

* INNE SESJE - Sesje zdjęciowe dla modelek, zdjęcia do portfolio, fotografia produktowa, sesje akt artystyczny, zdjęcia w studio lub plenerze... każdy rodzaj fotografii do ustalenia - nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Siedziba firma mieści się w Gdyni Witominie i tu też znajduje się nasze studio. Zdjęcia wykonuję na terenie całego kraju.

Jako, że często pracujemy w terminie proszę o kontakt przed przyjazdem.