Zamknij

O nas

Pomagamy osobom chcącym bezpiecznie i korzystnie zakupić dom lub mieszkanie od dewelopera albo nieruchomość na rynku wtórnym. Oferujemy również usługi prawne dla firm działających na rynku nieruchomości. Pomogliśmy przeprowadzić ponad 500 transakcji.

Gdy chcesz kupić mieszkanie albo dom, pomoc doświadczonego prawnika zaoszczędzi Twoje nerwy i pieniądze, a jej koszt może być mniejszy niż cena 0,1 m2 Twojej nieruchomości. Czy zdajesz sobie sprawę, że poprzez odpowiednie modyfikacje umowy w wersji proponowanej przez dewelopera można zaoszczędzić tysiące albo nawet i dziesiątki tysięcy złotych?

Możesz poznać wszystkie słabe strony swojej umowy, którą chcesz podpisać albo już podpisałeś. Bez owijania w bawełnę. Konkretnie i na temat.

Przeprowadzę Cię przez całą transakcję zakupu albo sprzedaży nieruchomości. Doradzę i podpowiem jak wszystko ułożyć, aby było optymalnie.

Pomogę Ci także profesjonalnie przygotować albo zweryfikować inne dokumenty związane z transakcją nabycia nieruchomości, takie jak:
- umowa przedwstępna
- umowa przenosząca własność (umowa przyrzeczona)
- umowy sprzedaży (gotowego mieszkania albo domu)
- umowa kredytowa
- cesja umowy deweloperskiej – przeniesienie prawa do mieszkania albo domu na inną osobę przed ukończeniem inwestycji
- oświadczenie o odstąpieniu od umowy deweloperskiej

Pomogłem już wielu osobom w różny sposób – w większości przypadków udaje mi się przekonać dewelopera do ustępstw i sformułowania umowy w sposób bardziej korzystny i bezpieczny dla Klienta. Niektóre osoby dziękowały mi za to, że potwierdziłem ich obawy co do uczciwości dewelopera, albo że wręcz otworzyłem oczy na to, co kryje się w treści umowy.
Sprawdzałem dotychczas ponad 500 umów deweloperów małych, średnich i dużych, w tym ogólnopolskich firm deweloperskich. Moje opinie dotyczyły inwestycji zlokalizowanych w dużych i średnich miastach oraz w mniejszych miejscowościach w całej Polsce.

Zadowolenie Klientów i ich pozytywna opinia są dla mnie bardzo ważne. Dlatego przed wszystkim staram się nie zawieść oczekiwań i dotrzymuję składanych obietnic.