Zamknij

PolkontBox self-storage Gdańsk Warszawa

Limbowa 2a, 80-175 Gdańsk

+48 533 302 474

O nas

Posiadasz rzeczy, które powinny być przechowywane w bezpiecznym miejscu? Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub jego okolicach jest firma, która może Ci w tym pomóc. Chodzi o PolkontBox – partnera, dzięki któremu zabezpieczysz swój majątek.

Usługi self-storage w Gdańsku – oferta PolkontBox

PolkontBox to segment działalności Polkont, który odpowiada za usługi self-storage w Gdańsku. Krótko wyjaśniając, self-storage jest to wynajem powierzchni magazynowych, który odbywa się bez jakiejkolwiek obsługi.

PolkontBox realizuje usługi self-storage na placu zlokalizowanym przy ulicy Limbowej 2a. Obiekt jest w całości ogrodzony, całodobowo monitorowany i oświetlony w nocy. Słowem zostały zachowane wszystkie procedury, dzięki którym klient może czuć, że jego rzeczy są bezpieczne i przechowywane w odpowiednich warunkach. W ofercie firmy dostępne są boxy magazynowe o powierzchni 3m2, 7m2 i 15m2.

Opinie o usługach self-storage od PolkontBox

Oto jedna z opinii o usługach wynajmu powierzchni magazynowych PolkontBox:

Zdeponowałem swoje rzeczy kilka tygodni temu i wszystko jest w porządku. Kontenery magazynowe dobrej jakości, miła obsługa i dobre jak na Gdańsk ceny boxów. Polecam.

Interesuje Cię oferta PolkontBox? Na oficjalnej stronie internetowej firmy znajdziesz formularz kontaktowy, ceny kontenerów i informacje dotyczące współpracy. Odwiedź ją już dziś i zapewnij bezpieczeństwo swoim rzeczom.

 

Zobacz również: self-storage w Warszawie