Zamknij

Motyle - artystyczna pracownia jubilerska

Ul.Grunwaldzka 55, 81-771 Sopot
+48 734 188 813

O nas

Motyle to pracownia łącząca troskę o środowisko z modą i pasją. Firma działa w Sopocie od 2005 roku, tworząc m.in. artystyczne kolczyki, naszyjniki i pierścionki. Ich oferta to także biżuteria Art Deco, biżuteria okolicznościowa i wiele, wiele innych.

Motyle - biżuteria srebrna ręcznie robiona

Warsztat został założony przez Darię Jankowiak-Byczkowską i Patryka Byczkowskiego z pasji i miłości do biżuterii. Pani Daria samodzielnie projektuje autorskie naszyjniki, kolczyki i pierścionki zgodnie z oczekiwaniami klienta, lub własnymi pomysłami. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła 24 lata temu, wkładając w to ogrom pracy i poświęceń, aby dziś tworzyć piękną biżuterię artystyczną, jednocześnie dbając o środowisko. Inspiracja do tworzenia dzieł czerpana jest tu z mody, architektury, roślin, zwierząt i przede wszystkim świata ludzi.

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle to miejsce, w którym kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju wytwarzana jest biżuteria autorska przy wykorzystaniu naturalnych minerałów takich jak: srebro i złoto najwyższej próby, bursztyny, perły, ametysty, turkusy i kryształy. Warsztat jubilerski Motyle od początku swojej działalności spotkał się z ogromnym uznaniem oraz mnóstwem zadowolonych klientek i klientów z całego Trójmiasta, a nawet Polski.