Zamknij

O nas

Imprezy okolicznościowe Gdańsk

B13 Restaurant&Bar to wyjątkowa restauracja nad morzem, która serwuje swoim klientom niebanalne dania łączące polskie smaki z kuchnią śródziemnomorską. Zlokalizowana przy plaży w Gdańsku Jelitkowie przyciąga zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta. Oferta B13 Restaurant&Bar to nie tylko pyszne potrawy i miła atmosfera. Goście chętnie organizują tu urodziny i imprezy okolicznościowe z niemal stuprocentową satysfakcją. Obsługa lokalu zapewnia pełen komfort i pomoc na wszystkich etapach wydarzenia - każdy detal organizowanej imprezy jest realizowany zgodnie z wizją klienta.

Chefem kuchni w restauracji jest Adam Woźniak – kucharz z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę na temat gotowania zdobywał podróżując po świecie i łącząc smaki różnych kultur. Efektem tej pracy są dziś pyszne śniadania, lunche i przystawki – jedyną okazją do ich zasmakowania jest wizyta w B13 Restaurant&Bar.

Urodziny nad morzem blisko plaży Jelitkowo

Marzą Ci się urodziny nad morzem? Chcesz zasmakować nieprzeciętnych dań? Wybierz się do Bistro B13 w Gdańsku Jelitkowie!

Imprezy firmowe nad morzem w Gdańsku 

Imprezy firmowe nad morzem w B13 Restaurant&Bar to nie tylko unikalny widok i oryginalne menu, ale także kompleksowa organizacja wydarzeń, w tym wigilii firmowych. Oprawa muzyczna i liczne atrakcje sprawią, że Twoja impreza firmowa będzie niezapomniana!

B13 Restaurant&Bar w Gdańsku, zamiast gotowych pakietów, oferuje spersonalizowane oferty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Chcesz zorganizować Swoją imprezę firmową nad morzem w restauracji w Gdańsku - skontaktuj się z B13 Restaurant&Bar aby poznać szczegóły.