Zamknij

Apartament Sopot Centrum

Bohaterów Monte Cassino 38/10, Sopot

505 019 906

O nas

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu apartament zlokalizowany w sercu najpiękniejszego polskiego kurortu nadmorskiego – Sopocie, przy ul. Bohaterów Monte Cassino, słynnym „Monciaku”. 

Apartament Sopot Centrum mieści się na terenie strzeżonej posesji Trzy Gracje, z całodobowym monitoringiem i  ochroną. Usytuowanie apartamentu od wewnętrznej strony dziedzińca pozwoli Państwu  na  zamieszkanie w samym centrum Sopotu, a jednocześnie na odpoczynek i chwilę ciszy na balkonie z filiżanką wyśmienitej kawy. Dodatkowym atutem jest garaż podziemny, z którego windą dotrzecie Państwo do mieszczącego się na pierwszym piętrze apartamentu. Wnętrze apartamentu urządziliśmy z wielką starannością, tak by poczuli się tu Państwo komfortowo.

 

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu apartament zlokalizowany w sercu najpiękniejszego polskiego kurortu nadmorskiego – Sopocie, przy ul. Parkowej, tuż przy plaży, z pięknym widokiem na morze oraz w bezpośrednim sąsiedztwie – słynnego „Monciaka” oraz molo.

Apartament Parkowa 43/5mieści się na w absolutnym sercu kurortu ale usytuowanie apartamentu pozwoli Państwu  na  zamieszkanie w   samym centrum   Sopotu  a jednocześnie  wypełni Państwa czas w nim spędzony chwilą ciszy i wytchnienia. Z okien rozpościera się wspaniały widok na morze. Mieszkanie mieści się z zabytkowej Kamienicy pod Sowami. Wnętrze apartamentu urządziliśmy z wielką starannością, tak by poczuli się tu Państwo komfortowo.